Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie dlugo za testuje tzn. dzis..czekam na testy i kwas foliowy..za jakas godzinke dam znac jaki wynik..
Dziewczyny mam pytanie, jesli jestem w ciazy to w ktorym tyg..? ostatnia miesiaczke mialam 25 września.. mi wychodzi ze jakos 5 tydzien??
do NADALKA - na samym pocztku bolala cie? moze czolo? bo mnie czolo bolalo..potem przeszlo po dwóch pawiach heh;-)
teraz sie czuje jak bym byla na jakims kacu..wczesniej sie położyłam poleżeć ale nie usnęłam..
hej mam pytanie odnosnie wczesnej ciazy...Otóż dzisiejsza cala noc prawie nie przespalam bo bolala mnie glowa,gdy wstalam dzis rano z bolem glowy to odrazu zaczelo mnie mdlic i zwymiotowalam juz dwa razy.. miesiaczka spoznia mi sie juz 4 dzien..podejżewam ze zaciążyłam.. testu jeszcze nie...
Dziewczyny dzieki za odpowiedzi..
Kolejny dzien czekam na okres jest to 3dzien,jak narazie nie pojawia sie,czasem tylko lekkie pobolewanie w dole brzucha...z testem chce jeszcze poczekac,mysle ze z pare dni..bo nie chce sie rozczarowac..