Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej a my się już spotkalysmy chyba na styczniowkach 2011 ja rodziłam już 3 razy w styczniu 2011 w marcu 2012 i w styczniu 2017
Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mam nadzieje ze na początku stycznia się uda... tym bardziej ze zawsze jakoś 2 tyg wcześniej rodziłam
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny ciąża donoszą jest w skończonym 37tv czyli jeśli któraś z was jest w 36+3 załóżmy to to jeszcze nie jest donoszą ciąża i to każdy lekarz powie donoszą ciąża to ta która ma 37+0 i w zwyż. ..
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja piore w zwykłym proszku płycie w białym lenorze sensitive. I tak robiłam tez z ubrankami dziewczynek
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najbardziej lubiłam zwykle cienkie bawełniane kocyki miałam ich dużo przy córka i najlepsze były te z Tesco FF
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
A to moje lumpeksowe zakupy dla malucha o dziewczyn a ten mały różowy kombinezon dla szwagierki która ma termin na grudzień za wszystko zapłaciłam 16 zł [emoji3]
I koszyki z biedronki
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 3 ciąża i musze Wam powiedzieć że jeszcze się mieszcze w jeansy z przed ciąży nawet się dopinam.. a w poprzednich ciazach to już w 2 msc tylko dresy i leginsy
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom