reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
wesolutka

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj Wesolutka!
    Nawet nie wiesz, jaką radość sprawiłaś mi swoim listem... takie światełko nadziei... zwłaszcza teraz, kiedy jestem w okropnym psychicznym dołku. Dziekuję Ci. Obiecuję, że jeśli mi sią uda i spełnią się Twoje przeczucia, do Ciebie napiszę pierwszej. Pozdrawiam Cię serdecznie i zyczę wszystkiego dobrego!
    Hej Wesolutka dzieki za zainteresowanie moją skromną osobą. Wiesz jakos nie mam głowy ostatnio do BB choc czesto o Was mysle i wspominam. Nie lubie jeczec a ciągle bym wam jeczała wiec mało sie odzywam hehe...Jestem tez ciągle zmęczona i zdenerwowana z powodu złego samopoczucia. Nie wiem może jak mi zrobią w końcu ten profil hormonalny w szpitalu to sie coś wyjasni i zaczną mnie konkretnie leczyc...Mam nadzieje na lepsze choc ciągle mam pod góre. Alek cały czas sika w majty i tez nie wiem czy go z przedszkola nie wywalą wiec nie wiem jak bede wtedy mogła pracować...nawet jak sie juz stan mojego zdrowia poprawi. Ej tam...wszystkiego dobrego dla Twojej rodzinki!!
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry