reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
xandii

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Hej dzięki za ciepłe słówka,weszłam tylko na chwilkę bo jutro do pracy śmigam i spędzę tam cały dzień tzn.od 9-22. no i muszę się wyspać.Poklikamy jeszcze później,do usłyszenia buzial.:) tzn za dwa dni bo robię 2 dni a potem mam 2 dni wolne
    Hej ,dziękuje za E-mail....Sytuacja za bardzo się nie zmieniła chodzi mi o relacje z teściem ale.....Ale doczekałam się w końcu własnej kuchni, wreszcie sami w sobie ja moja córcia i mój mąż.Od 1 czerwca zaczęłam pracę,dzięki tej pracy spełnią się moje dalsze plany tzn.dostawimy sobie jeszcze dwa pomieszczenia 2 pokoje no i łazienkę.i wtedy będziemy heppy....A co do mojej nieobecności na forum to postanowiłam już nie wchodzić na tą stronkę po tym jak mnie potraktowali nie którzy forumowicze....może to po części i moja wina gdybym nie pisała takich postów to i może uniknęłabym tych kilka przykrych słów... do usłyszenia :)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry