reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witajcie dziewczyny

Lilia, moja szefowa tez plotkara. Zawsze musi pierwsza wszystko wiedziec i byc pierwsza ktora te wiadomosci rozniesie
emoji1.png

To może umówimy na kawę Twoją szefową z moją... Miło spędzą czas :-D

nie dała więcej progesteronu, bo on wg niej podnosi insulinę a mój wynik 22 jest wg niej ok.

Też słyszałam o tej teorii

Ja szefowej nic nie mowie. Za ostatnie poronienie obcieli mi premie jako kare ze bylam na l4.

Baranica :no:

fondie - to jak lubisz tak te rzygi to życzę Ci ich ile wlezie, a raczej wylezie :p:-D

Czajak często wycieka ale co wam powiem mnie mowino żeby nie dotykać a wszystkie dociskaja wacikiem ją czekam aż krew sama.zaschnie i odpadnie a te dociskaja nie wiem czemu.

Ja też nie dociskałam

Porzeczka - nie denerwuj się tak, bo jeszcze zemdlejesz :szok:
 
Fondie, chyba przekazałaś mi swoją panikę. To już pod obsesje podchodzi, jak budzę się o 3 w nocy i odrazu sprawdzam czy mnie piersi nadal bolą. Biegam do toalety, żeby sprawdzić, czy nie plamię. Czekam do soboty i jadę ponownie na betę. Muszę chyba zacząć szydełkować...
 
Witam
A więc tak bo mam chwilkę czasu
Nafoczka dobrze że tylko tak się skończyło. Najważniejsze, że się obyło bez ingerencji lekarza.
Beatka po 15 wrzesienia w końcu sie wyrobie ze wszystkim i będzie czas na nasze forum.
W piątek idę na podglądanie do szpitala i zobaczymy ile jajec zaniosłam po fostimonie i jakie jest moje zakichane endometrium. Kiedy kochana masz ten zabieg. Pociesze Cię że tesz kiedyś miałam
jeden jajajowód zapchany i podczas zwykłego hsg z kontrastem udrożnili jest do dziś ok.
Witam nowe koleżanki. Też się leczylam u Maliny i na tą chwilę jestem w trakcie starań.
Trzymam kciuki za całą Naszą gromadkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
asia plamisz jeszcze?

strawbelka w ktorym ty tyg jestes juz?macie juz jakies typy imion dla chlopczyka?
Już nie plamie na szczęście, ale obsesja pozostaje.
Typy imion to u mnie stanowczo za wcześnie. Ale kieruję pytanie do Ciebie, Riri, Julii, Kwiatuszka i Strawbelki a także do dziewczyn na etapie starań i badań :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry