reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

porzeczka no to nie jest najorsze to wszystko zmiany odwracalne. musze dzis zadzwonic po wynik cytologi bo robilam w tamtym miesiacu ciekawe co u mnie z tym. Tylko ciekawe jak ma sie do tego ciaza.
Mam wazne pytanie! powiedzcie mi dziewczyny zwlaszcza DORIS bo chodizlas ciagle na usg. Ja ide w poniedzialek na 19:30 na usg na inny sprzet. Mialam juz dwa usg i kazde na innym sprzecie. Jesli teraz ide znow na inny tzn, że jak ostanio ciaza byla jeden dzien starsza to moze byc tak ze roznica w dniach bedzie na innym sprzecie? czy raczej zawsze taki sam czas wychodz
Kochana możesz mi coś więcej napisać jestem lekko podłamana a widzę ze ty coś się orientujesz
 
reklama
Dziewczyny macie może lub mialyscie robione badanie rezerwy jajnikowej? Znacie jakieś normy? Ja w wieku 33 mam amh 2,59

Kas jeśli chcesz ryczałt na clexan bo masz v Leiden to większość da z ta podkładka że Ci przysluguje. Niektórzy dadzą i bez tego więc sprawdź swojego giną i zobaczysz. A nie mialas jeszcze robionych mutacji??
 
Ostatnia edycja:
Strawbelka - z imieniem dla synka mialam taki sam problem jak Ty. Dla corci duzo nam sie podobalo a dla synka do samego konca nie wiedzielismy. Ja chcialam Ignasia, maz Adasia a corka Antosia ale ze Antosiow duzo to stanelo na Dawidzie. Byly losowanie roznorakie i dziwnym trafem zawsze wygrywalo imie dawid. Wiec zrozumielismy z mezem ze corci zalezy by to bylo jej imie. Stanelo na dawidku 3 dni przed porodem. A po porodzie stwierdzilismy z mezem ze jednak ignas bardziej do niego pasuje. I w szpitalu dalej byl bezimienny. Po powrocie probowalismy przekonac corke ale plakala ze juz ustalone itd no i tak zostal dawid. Teraz po 4 miesiacach nie wyobrazam sobie ze moglby miec inaczej na imie[emoji6]
 
Dziewczyny macie może lub mialyscie robione badanie rezerwy jajnikowej? Znacie jakieś normy? Ja w wieku 33 mam amh 2,59

Kas jeśli chcesz ryczałt na clexan bo masz v Leiden to większość da z ta podkładka że Ci przysluguje. Niektórzy dadzą i bez tego więc sprawdź swojego giną i zobaczysz. A nie mialas jeszcze robionych mutacji??
Nie, czekamy, bo mamy we wrzesniu wizytę u genetyka na nfz (chcemy badania wykonać bezpłatnie). Ale zbieram informację na zapas, póki o tym mowa :)
 
antoni, ladnie antek:)
mnie minie 2 tygodnie od wizyty wponiedzialek. najwazniejsze zeby bylo ok anie roznicedni. Oby wogole sie udalo eh...

gdzie jest reszta dziewczyn ostanio nikogo tu nie ma tylko ja:) chyba maja wszyscy mnie dosc:)
Fondie ja się już przyzwyczaiłam do Twojego stylu pisania i bycia. Powiedzmy, że już Cię zaakceptowałam taką jaką jesteś [emoji23]
Mnie się dla dziewczynki bardzo podoba Joanna.
Oł noł, mam złe skojarzenia [emoji1]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry