reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie ja biorę z zalecen prof. J. Glucopage 850, Acard, Clexane 0,4. Kwas foliowy 15mg, Omega 3 i te witaminy z metylowym kwasem a i jeszcze b6 i b12. I dupka 3x1, nie dała więcej progesteronu, bo on wg niej podnosi insulinę a mój wynik 22 jest wg niej ok.

Asiu - czy wiesz już od prof. J. jak długo będziesz przyjmować Glucophage?
 
Nie, ona mi tego nie powiedzała, ale conajmniej do 12 tc.

Dzięki. To mnie właśnie nurtuje od jakiegoś czasu, bo gin każe w razie ciąży odstawić, a endo wysyła mi artykuł z zagranicznej prasy medycznej o badaniach na grupie kobiet, gdzie to zachwala się lek i nakłania do stosowania przez całą ciążę. I bądź tu mądry.
 
Dzięki. To mnie właśnie nurtuje od jakiegoś czasu, bo gin każe w razie ciąży odstawić, a endo wysyła mi artykuł z zagranicznej prasy medycznej o badaniach na grupie kobiet, gdzie to zachwala się lek i nakłania do stosowania przez całą ciążę. I bądź tu mądry.
Gabiś
Gdzieś była jak cie nie było???
Już się martwiłam
 
reklama
Do góry