reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałaś wskazania ? U mnie powiedzieli, ze to tylko w szczególnych przypadkach i jedna klinika w Polsce to robi . Gdzie sie leczysz ?
Boshe dlaczego to wszystko takie trudne. Tyle sie człowiek wycierpi, tyle wyrzeczeń , to juz dzieci z tego mogłyby byc zdrowe. Dlatego ja wolałbym to tradycyjne zapłodnienie , jakoś mysle , ze wtedy naturalnie jakoś te plemniki sie wyselekcjonuja... Ale nie wiem czy to dobry tok myślenia .
Ja mam dziecko z wada serca , miał operacje kiedy miał 1,5roku, z serii hardcorowych... Teraz mam dodatkowe 5% szans na dziecko z chorym sercem. Jak uda mi sie w koncu zaciążyć to chyba 9 miesięcy na uspokajaczach jechać ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Robilam dla siebie, zeby miec wieksza szanse. I ciesze sie, ze zrobilam. W Invikcie robia w Gdansku.

Naturalne zaplodnienie to tez przeciez loteria. Moglabym z naturalsa miec corke z zespolem turnera lub ZD. Niestety tak sie dzieje....
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry