reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skad bierzecie ubranka dla 2 latka? SKlep szmatekst czy kolezanki?

ja bym chętnie poszła do lumpa ale nie mam z kim małego zostawić, więc kupuje na wyprzedażach, w pepco, w tesco, w szachownicy lub na allegro
 
reklama
a ja uwielbią kupować cichy w lumpku można tam naprawdę znaleźć fajne nie zniszczone ubranka za kilka złotych. Do h&m, reserved czy pepco też chodzę ale jednak wolę lumpki.
 
W tesco ani w Pepco bym ciuszków nie kupiła, są słabej jakości. często kupuje na allegro, tam jest tego bardzo dużo, czasem w prettykids.pl bo uwielbiam primarka :), a w sklepach to w smyku lub w h&m, tam często sa promocje
 
Wszystko co sie da staram sie kupowac na olx. i gumtree plus na codzien odwiedzam ciucholandy.
dzieci szybko rosna nie ma sensu kupowac drogich ubran na codzien
 
Czasem i w lumpkach da się kupić odzież dziecięcą z metkami. Ciucholandy, jak i inne sklepy są dla ludzi, przecież nie nakładamy dziecku takiego ciucha przed upraniem, więc nie widzę w tym nic złego. Nie każdego przecież stać na markowe ciuchy, nawet pomimo promocji....
 
reklama
Ja osobiście zaopatruję się różnie. Mam rzeczy po maluchach moich sióstr, jeśli mam czas to chodzę do ciucha, jeśli chcę coś ekstra to smyk czy h&m
 
Do góry