reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

1477310759-1d1mld.jpeg


Mamuska Dzis zacznie tworzyc [emoji23][emoji23][emoji23]
Tiul na pompony tez zamowiony [emoji41]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja literki z imieniem juz tez zamowilam ;) drewniane pomaluje na bialo

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
A czy ktoras z Was myślała nad ścienna dekoracją przy łóżeczku np naklejka/tapeta/plakat...?
Bo cały czas czegoś szukam w tej tematyce dla córy... i chyba mam.
Ktoś zamawial kiedyś np. naklejkę na ścianę z własnego zdj. czy grafiki, jeśli tak to gdzie ?
 
Ja literki z imieniem juz tez zamowilam ;) drewniane pomaluje na bialo

thgfflw1k3inkyc3.png
Ja literki z ktorych uloze imie chce zrobic wlasnie na tych bialych podobraziach. Zobaczymy czy cos mi z tego wyjdzie [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]
Jak nic z tego mi nie wyjdzie to najwyzej zamowie wtedy gotowe [emoji23]

W planach jeszcze mam metryczke



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja niestety musze sie wstrzymac z tworzeniem kącika dla Frania bo jak się przeprowadzimy do moich rodzicow na msc po porodzie to w tym czasie teść ma nam pomalować pokoj. Mieliśmy nie malować Ale jednak odswiezymy dla Franulka. No i dopiero wtedy bede mogla malować jego kacik
 
reklama
Do góry