reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Ivi Gratulacje kochana[emoji8]

Słodka cudownie[emoji173]️

Przepraszam ze o sobie ale inaczej noe dam rady.

Jak sie domyślacie czasu nie mam[emoji23] Dni uciekają. Bruno cudowny i grzeczny. Rosnie w oczach a w wieku 2 tyg zaczęliśmy używać pieluch 3. W 5 tyg wg mojej domowej wagi przybrał 2kg.
Dzis sie do mnie świadomie uśmiechnął [emoji173]️
Narazie jest domowa maskotka [emoji5]
1479846508-tf1ilj.jpeg
1479846541-yoez3p.jpeg
1479846558-uvi2jr.jpeg
1479846572-hs4avm.jpeg
1479846605-a0vjbl.jpeg



http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Porod pokojny bez niespodzianek, pojechałam do szpitala bo miałam skurcze co 5,7,10 min rożne ale juz od poprzedniego wieczora. W szpitalu sue okazało ze nadal 2cm ale natychmiast po przekroczeniu drzwi oddziału dostałam skurczy co 3 min. Chyba ze strachu w domu porod nie mógł sie rozkręcić. Bałam sie ze nie dojadę a mój jeszcze w pracy był.
Wysłali mnie do pokoiku na 4 piętro żebym spokojnie sobie poczekała na rozwój sytuacji. Poskakalam na piłce i po ok 2 godz przyszła położna czy mnie zbadać, zgodziłam sie i okazało sie ze mam 6cm. W międzyczasie zjadłam 2 kanapki, 2 ciastka i jogurt. [emoji12]
Na porodowce podpięli mnie pod ktg i tętno pięknie sie zapisywało ale skurcze nie[emoji23] pomimo ze były. Normalnie zapis prosty.
Dostałam cudowna położna- Włoszkę [emoji8]
Prawdziwa wariatka
Skurcze nie były jakiś specjalnie bolesne, dopiero te na koniec tuz przed partymi. Młody ułożył sie plecami do moich wiec było troche ciezej go wypchnąć ale 3 lub 4 parte i było po. Godzinkę po porodzie sie karmilismy i dopiero położna wzięła Bruna do zbadania.
1479847550-hya4up.jpeg
1479847591-ygw0hd.jpeg
1479847609-siynhf.jpeg
1479847651-chcf0z.jpeg



http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Ivi mój maź to Maciek[emoji5] da sie zyc[emoji12]

Doris ale juz duzy chłopak [emoji8]

Milla fajne dzieciaki[emoji5] jak a dawno śniegu nie widziałam. Zdrówka dla Was





Happy czasem mam chęć uciec[emoji23] ale najgorsze przede mna bo Bruno narazie malutki. Aniela odstawia cyrki przy usypianiu. Zastanawiam sie czy aniele posłać od września do przedszkola[emoji848]
U nas nie ma tego problemu z lekcjami

Annaoj ale Ty chyba lubisz aktywnie[emoji5]
Król z checia oddał korone[emoji23] spróbował by mie[emoji23][emoji23]

Stefa wszystko w porządku [emoji5]







http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
reklama
Do góry