reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szepionka przeciw grypie w ciazy. #Mamy z UK

Takze mieszkam w Uk i jestem w ciazy,dostalam propozycje szczepienia sie przeciw grypie.Na poczatku bardzo sceptycznie podeszlam do sprawy i bylam juz pewna ze odrzuce propozycje ale przeczytalam w internecie ze to niby korzystne poniewaz chroni jeszcze dziecko po porodzie.To mnie przekonalo poniewaz coreczka ma sie urodzic w listopadzie,czyli bedzie to okres zimowy,do tego mam jeszcze w domu 3latke ktora raczej nie choruje ale wiadomo jak to zima.Boje sie ze sie gdzies zarazi grypa a co za tym idzie zarazi mi tez to malenstwo_Opieka medyczna w uk jest fatalna ,lekarze sa tu do niczego i wlasnie boje sie o to malenstwo jak by mi zachorowalo ze tu zaden lekarz mi nie pomoze.(juz swoje tu przeszlam wiec wiem jak to wyglada)Poszlam sie szczepic ponad miesiac temu(czyli w 8 miesiacu ciazy)i po sprawie.Nie moge tu mowic o skutkach ubocznych bo dotychczas nie sie nie wydarzylo,mam nadzieje ze dobrze zrobilam.Pozdrawiam wszystkie ciezarne w uk:)
 
reklama
Do góry