reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej
no cicho tutaj

My żyjemy po staremu

Środkowy do komunii , Olek do przedstawienia na dzień babci i dziadka się przygotowuje. Ogólnie chłopcy rosną , aż w to uwierzyć nie mogę. Tomek za miesiąc 10 lat skończy.
Stefa i Annaoj widziałam ze na nartach szusuja , szczesciary :)

Poziomki jak u Ciebie , jak Ty ogarniasz

Milla dzieci zdrowe ?

Słodka który to już tc? Jak się czujesz? Znasz już płeć ?

Doris a Twój kawaler tez juz tak urósł , aż się wierzyć nie chce
Happy co u Was?



Napisane na SM-G350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas wszystko dobrze. Mamy juz 19 tydzien. Plec nieznana narazie ;), choc mnie sie marzy dziewczynka.
Mam meza w domu na chorobowym to czasu tez mniej. Jakos tak sie nie umie zebrac do konkretnej pracy jak jest w domu ;)
 
Cześć dziewczyny
Rzeczywiście cichutko tutaj, każda pewnie ma swoje sprawy i ciężko znaleźć wolną chwilę.
Owsianka - gratuluję i trzymam kciuki (za dziewczynkę), żeby do końca bez stresów było i zdrowo
Poziomki - królewicz rośnie i dobrze, silny chłopak będzie!
Dla wszystkich dziewczyn dużo zdrówka dla dzieciaczków, teraz ten najgorszy sezon. Jakie plany na ferie macie? Jeżdzą wasze pociech na nartach? Wyjeżdżacie gdzieś? Jak się organizujecie?

Ja po przerwie znowu do pracy latam, tym razem na pół etatu, ale mi trudniej, bo dojeżdzam 30 min. pociągiem i jeszcze po drodze złobek dla najmłodszych ogarniam. Poza tym maraton po lekarzach specjalistach: alergolog, dermatolog, laryngolog, psychiatra. W tym tygodniu szaleństwo z balami karnawałowymi mam. Najstarszy Spiderman, średni chłopak też chyba spiderman, dziewczynka elf, najmłodsi to kotek i sindbad albo smok. Muszę jeszcze przymiarki strojów zrobić. Sindbada sama wyprodukowałam z ciuchów z lumpu, trochę tylko szycia i podklejania cekinów było.
Do tego planuję (Na razie w myślach) wakacje. Znowu nad morze pewnie pojedziemy.

Pozdrawiam
 
cześć Dziewczyny

odmeldowuję się i ja na szybciutko
Muszę przyznać, że ciężko mi się odnaleźć, nadal, we wszystkim. Praca moją poza tym, że stresuję się i absorbuje mnie jest naprawdę super, super, Szef najlepszy na świecie i ogólnie "układ" super. Tylko ja cały czas wiedzę nadrabiam, doświadczenie zdobywam i w związku z tym dużo stresu.
Moi byli na feriach z B, na zimowisku Starszaki, a B z Wiktorosem "na doczepkę". Wszyscy na nartach, a ja w pracy:hmm: Lenka rodzina mi wybyła, ja nie mogłam niestety

Teraz Wiktor z Alicją jadą na 3 tygodnie z moją Mamą, mam wplanie do nich zajrzeć na 3 dni, ale nie wiem jak się uda.
Mila ja też już myślę o wakacjach, na razie mamy w planie wyskoczyć pod koniec marca, wygrzać kości:biggrin2:
W niedziele jadę na wystawę, a za tydzień mam rajd.

I to tak w skrócie ten chaos mój :-p


Doris jak Oli już duży, czas za szybko leci
Poziomki jak tam? Jak dajesz radę?
Lenka też nie wierzę, że moje już tacy duzi. Igor w tym roku naście:no:

Do ponownego sklikania
 
Owsianka ale pędzi do przodu z ciążą :)

Milla ale masz kołowrotek, podziwiam . U nas dziś był bal . Olek zachwycony przyjechał i cały czas powtarzał ze był gangam style :) był pajakiem

Doris co u Was ?

Anna oj gdzie pracujesz? Fajnie ze praca Ci się podoba.
To ferie udane. Ja tak podziwiam Wiktora, taki mały na tych nartach albo łyżwach .

U nas ferie od soboty będą. Mamy straszne zamieszanie w związku z likwidacja gimnazjum. Tomek będzie chodził do końca do obecnej podstawówki a Antek od września pójdzie do szkoły po obecnym gimnazjum, gdzie będą jeszcze dwa roczniki z gimnazjum. Klady od nowa będą tworzyć .u Was cos zmieniają?



Napisane na SM-G350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas powoli do przodu, czas leci tak szybko, że już gdzieś z tyłu głowy mam powrót do pracy a nie mam jeszcze wcale pomysłu co zrobić z Małym. Wczoraj skończył 7 miesięcy.
Dobrze, że choć od czasu do czasu ktoś tutaj popisze
tylko Poziomki nam zniknęły całkowicie ostatnio, Stefaa też się nie odzywa, a Dorota123456 zagląda na forum codziennie i zero odpowiedzi, na fb też :-/....
 
Cześć
Doris tak się upominasz;-) że postanowiłam napisać, super ze u Ciebie mały super się rozwija i że wszystko ok, a kiedy do pracy wracasz?

U mnie dużo się dzieje, alanek uczy się pisać a że ciężko mu idzie to muszę mu poświęcać dużo czasu.
Oli ostatnio przewróciła się na lodzie i zwichnela kość i ręka w gipsie.
Oliwia zaczęła nosić aparaty słuchowe, koszt aparatów 8,5 tysiąca, musiałam załatwiać dofinansowanie i 1,5 tysiąca dopłacić.
Lili od połowy stycznia dostała się do nas na wsi do przedszkola ;-), chodzi podoba się jej, od wczoraj chora więc ten tydzień w domu posiedzi a tak to praktycznie cały miesiąc chodziła ;-).
Rano jeździmy autem do szkoły i przedszkola a na 13 odbieram lili na rowerze nawet w te mrozy, ona ma przyczepke i siedzi jak królewna ;-), starsi wracają na rowerach ze mną.
Teraz lili chora na antybiotyku.

Auto się ostatnio non stop psulo, naprawialismy aż całkiem padło, poszło na złom a my musieli kupić inne.

Ja w piątek przewróciłam się pod domem na lodzie prosto na kość ogonowa i reke, wieczorem jechaliśmy ze mną do szpitala bo bardzo bolało, głowa po tym uderzeniu mnie też strasznie bolała, zrobili mi Tomografie i Rtg i potluczone ręka i kość, z Tomografi wyszło że w odcinku szyjnym na kregoslupie mam zmianę i mam KOSTNIAKA KOSTNAWEGO JEST TO NIEZLOSLIWY NOWOTWÓR KOŚCI.
Teraz pozostają leki przeciwbólowe i kontrola u neurochirurga, jak guz będzie rósł to operacja.

Tyle u mnie.
Jutro jedziemy z oli na kontrolę ręki, aha miałam gastroskopie ostatnio, wszystko ok tylko pobrali mi jakiś wycinek i jutro wynik odbieram i muszę zarejestrować się do neurochirurga z tym kostniakiem.
Teraz tłumaczy wszystko te moje bóle pleców, korzonek, szyji, zmęczenie, anemia, spadek masy ciała.
23 lutego mam kolonoskopie.
 
Ostatnia edycja:
No Doris myślałam że coś się stało, bo tak ucichlas nagle. Dobrze ze się odezwałaś, napisałam Ci prywatną wiadomość, widziałaś?
Poziomki też nic nie piszą a szkoda, niebawem nasz wątek zniknie z bb

A u nas wszystko dobrze, często siedzimy nad morzem ( z Maluchami), potem trochę w domku. Olis rośnie i jest naszym wielkim słodziakiem.
Do pracy wracamy wakacjach więc jeszcze korzystam z wolnego czasu


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Drogie Mamusie! Piszę pracę magisterską na temat paragenetycznych i środowiskowych uwarunkowań noworodkowych wymiarów ciała w aspekcie międzypokoleniowych tendencji przemian. Stąd moja prośba, jeśli znajdziecie chwilę czasu bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Każdy formularz jest dla mnie cenny. Jeśli macie ochotę, możecie wypełnić kilka - dla każdego dzieciaczka osobno.
Z góry bardzo dziękuję i życzę zdrówka dla Was a szczególnie dla waszych pociech :)

Link do: BADANIE DOTYCZĄCE PARAGENETYCZNYCH I ŚRODOWISKOWYCH UWARUNKOWAŃ NOWORODKOWYCH WYMIARÓW CIAŁA W ASPEKCIE MIĘDZYPOKOLENIOWYCH TENDENCJI PRZEMIAN
 
Do góry