reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja ostatnie dwa dni miałam taki ból brzucha i tez się tak denerwowałam.
Dziś nic, dziewczyny nic nawet piersi juz tak nie bolą. Bardzo się martwię ze nic z tego:no2:
 
reklama
Niestety, ale nieprawda. Nie musisz chodzic do lekarza do kliniki. Moze byc u Ciebie, ale grunt, zeby to byl dobry lekarz, nie ktos z przypadku.
Lekarz lekarzowi nierowny, a chodzi tu przeciez o Twoje dzieci...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ogromne gratulacje;)
Dziewczyny!!!! Boże najdroższy!!! Wynik 111 [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie spałam pół nocy. Żołądek mnie tak boli, ze żyć się nie chce.[emoji46][emoji46][emoji46] nic nie pomaga, ani mięta, ani koperek. Leżę i staram się nie ruszać. Gdzieś wyczytałam, że przyczyną może być progesteron. Bogu dzięki, ze jutro wizyta, bo chyba bym się wykończyła. [emoji17]
 
Mnie przez chwile zawsze tez bolalo. Napewno dalas rade [emoji4] dzielna [emoji4]
A do mnie dzis @ przylazla normalnie skakalam z radosci [emoji4] to transfer bedziemy mialy mniej wiecej w równym czasie kochana [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
I mnie zdążysz dogonić, ja mam transfer 3 kwietnia;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie spałam pół nocy. Żołądek mnie tak boli, ze żyć się nie chce.[emoji46][emoji46][emoji46] nic nie pomaga, ani mięta, ani koperek. Leżę i staram się nie ruszać. Gdzieś wyczytałam, że przyczyną może być progesteron. Bogu dzięki, ze jutro wizyta, bo chyba bym się wykończyła. [emoji17]
I pewnie to progesteron. Jakbym nie wiedziala ze na 100%. Nie jestem w ciazy, to latalabym po testy bo brzuch mnie boli, niedobrze mi, nic mi.sie smakuje i.wszystko mi smierdzi, a transfer dopiero we wtorek.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwie, ale za to najlepsze. Nie denerwuj sie, kiedy transfer?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mam taką nadzieję że będą silne. Transfer będzie po zbadaniu PGD wiec nie wiem dokladnie kiedy ok trzech tygodni trzeba czekac na zbadanie. 1 kwietnia będę miala konsultacje telefoniczną i sie dowiem kiedy transfer ale tak myślę że pod koniec kwietnia. Trzymam kciuki za twój transfer.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@kreatola gdzie Ty znikasz ? Tak na zawsze z forum?
Bardzo mi miło, że pytasz :-)
Na zawsze pewnie nie. Na pewno się odezwę po porodzie. I na pewno będę podczytywać.
Ale teraz zauważyłam, że się nie udzielam, nie mam wiedzy, która komuś może pomóc i ogólnie trochę mi "głupio" w 28 tc, kiedy większość dziewczyn tutaj walczy. A na inne forum nie mam ochoty.
Poza tym chcę ograniczyć obecność w wirtualnym świecie, a więcej czasu poświęcić córeczce, mężowi, no i sobie.

Pozdrawiam serdecznie!
Miłej niedzieli!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry