reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam bardzo głupie pytanie... trochę wstyd mi je zadać. Chodzi o kupę... jestem po transferze rano i boje sie ze jak pójdę do łazienki zacznę przeć to zeby z nim sie nic nie stało....
Nie sadze, zeby pójście na dwójkę miało przeszkodzić ciąży ;). Powodzenia :D.
 
Ja dalej nie wierzę [emoji16]chodzę co chwile i zaglądam czy kreska nie zniknęła [emoji12] jesteśmy w totalnym szoku
1495736400-aaaaaa.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zniknęła, jest widać ją, widać :D
 
reklama
Czy decydowalyscie się na mrożenia komórek jajowych? Do następnej wizyty muszę podjąć decyzję....:)
Tak, zamroziłam 11. Kosztowało mnie to 400 zł. Wydaje mi się, że nawet jak tylko połowa się rozmrozi zdolna do zapłodnienia, to i tak lepiej niż zaczynać procedurę od nowa.
 
Do góry