reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Przykro mi. Jeśli była byś tak miła, mogę trochę podpytać.
Trochę o tym myślę, bo to już 10 lat i naprawdę nie mam już siły.
Czym mogła byś mi powiedzieć jak to wygląda? Ile komórek pobrali, ile zarodków powstało, jak wyglądają koszty pierwszego podejścia, a jak drugiej próby? Ile podali Ci zarodków? Ile jest jeszcze zamrożonych? Jakie były u Ciebie wskazania?
Niepłodność idiopatyczna czyli tak naprawdę nie wiadomo czemu nie mogę zajść:( i nie mam właśnie mrozakow :( koszt 8tysiecy .. eh :( pobrali 12 zaplodnilo się 6 i podany był 1... Nie wiem co robić . . Jeździłam do Białegostoku ale ciężko mi było to pogodzić z pracą.. myślimy o Warszawie . .. eh :(
 
reklama
@zylwia ale czemu nie marozaków? Skoro 6 się zapłodnilo...to tamte 5 przestało się rozwijać czy jak??
Tak :( jak to usłyszałam to się załamalam... Ale nie płakałam o dziwo ??? No cóż może zmiana kliniki mi wyjdzie na lepsze .. zrobię wszystko żebym mogła w końcu przytulić swoje maleństwo

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niepłodność idiopatyczna czyli tak naprawdę nie wiadomo czemu nie mogę zajść:( i nie mam właśnie mrozakow :( koszt 8tysiecy .. eh :( pobrali 12 zaplodnilo się 6 i podany był 1... Nie wiem co robić . . Jeździłam do Białegostoku ale ciężko mi było to pogodzić z pracą.. myślimy o Warszawie . .. eh :(
Do jakiej kliniki w Białymstoku jeździłaś ? I czy tam właśnie miałaś pierwsze in vitro?
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

Wrzesień

21 - justynaszatanka - monitoring cyklu przed IUI

Październik

02 - zuzik85 - wizyta w Klinice przed IUI w staraniach o drugi Cud
Candygirl - monitoring cyklu
Candygirl - IUI

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!

Dziewczyny, kalendarz się kurczy...kto, co, kiedy?

Ja jestem po badaniach hormonalnych. Wszystkie wyniki w normie, choć wynik TSH "teoretycznie" za wysoki jak na starania o dziecko. Norma od 0,35 do 4,94. Mój wynik 3,51. A optymalne do zajścia w ciążę to między 1,0 a 2,0. Ciekawe co gin na to powie? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą i nie brałam na to leków :/
 
reklama
Do góry