reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Lecze się w klinice Angelus w Katowicach Ochojec
No ja na poczatku tez w Angelus u dr Mańki a teraz lecze sie w Gyncentrum u dr Gretki. W Angelusie czulam sie jak maszynka pieniedzy a poza tym stracilam 3 in vitro refundowane bo lekarz pewnie nie wiedzial ze nie wolno nic podczas refundacji zadnych innych zabiegow na wlasna reke robic. A lekarz stwierdzil ze zrobimy AID a jak cos to pozniej wrocimu do in vitro. A tu klops :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Jestem nowa i jutro pierwsza IUI. ( dziś zrobiłam sobie zastrzyk Ovitrelle).U nas niepłodność idiopatyczna, moja tarczyca opanowana. Wyniki męża różne, raz lepsze raz gorsze. Teraz poniżej normy ilość plemników (8,5mln x10*6/ml) Reszta idealna. Staramy się od 2 lat.
U Ciebie jaki problem?
Czy tylko ja jestem tu taka stara? :) my juz walczymy 7 lat ale nie odpuszcze puki mi sily i pieniedzy starczy :)

Jeszcze ja testuje w srode. Pewnie pupa bedzie bo jajniki mnie bola i jest mi nie dobrze czyli okres jak nic.
Czy ktoras brala lamette? Mam dziwne uczucie jakby mnie w sutkach krecilo tzn w lewym.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy tylko ja jestem tu taka stara? :) my juz walczymy 7 lat ale nie odpuszcze puki mi sily i pieniedzy starczy :)

Jeszcze ja testuje w srode. Pewnie pupa bedzie bo jajniki mnie bola i jest mi nie dobrze czyli okres jak nic.
Czy ktoras brala lamette? Mam dziwne uczucie jakby mnie w sutkach krecilo tzn w lewym.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja walcze 10 lat...
Choc nie do konca rozumiem co znaczy stara
:biggrin2:
 
Stara to ja jestem[emoji12] 37 na karku
Okres starań o 2 dziecko -minie rok w październiku. Ale są dwa dość spore problemy- niedrożny jajowód i kiepskie nasienie. Nie wierzę już że iui pomoże...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stara to ja jestem[emoji12] 37 na karku
Okres starań o 2 dziecko -minie rok w październiku. Ale są dwa dość spore problemy- niedrożny jajowód i kiepskie nasienie. Nie wierzę już że iui pomoże...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też rok kurde za szybko to leci

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie już ponad 2 lata starań i mam 27 lat. Mąż 32. Chciałabym mieć chociaż jedno. Już nie będę zachłanna żeby od razu 2. Chociaż to jedno poproszę [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam 31 lat. 6 lat starań... Jestem po 4 iui. Mam endometrioze. Zmieniłam lekarza w sierpniu i mimo nowych leków po staraniach naturalnych nadal klapa. Byłam wczoraj znowu u lekarza bo 2 dni temu przyszła @ (a wcześniej o 2-3 dni) okazało się że jestem przestymulowana bo 1 pęcherzyk nie pękł i ma 2,5 cm :oo2: stąd wcześniejsze krwawienie. W tym cyklu znowu te same leki tylko clo zmniejszona dawka od 5 dc do 9 dc 2x1 (wcześniej miałam od 5-11 dc). Tym razem będę miała podany zastrzyk z pregnylu.
@zuzik85 wpisz mnie proszę na 4.10. - monitoring cyklu :)
 
Do góry