reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Koniec!! Endo od poniedziałku nic nie urosło w 16 dc 7.5 mm dodatkowo jakaś nieprawidłowa liniowość czy coś ogólnie całe endo jest do du***
27.09 mam się zgłosić na biopsje endometrium...
Nikt nie wie czemu coś poszło nie tak...

@dżoasia @M@gda ryzykujemy z mężem i robimy biopsje prawdopodobnie 30.09 zobaczymy czy tym razem komórki zapłodnia się prawidłowo. - dodatkowo będziemy trzymać wszystkie do 5 doby. Jeśli nie to od nowego cyklu zacznę kolejną stymulacje i zapłodnimy nasieniem dawcy...
Zobaczymy... Co będzie... Przestałam cokolwiek planować... Nie ma to najmniejszego sensu...

@walczaca o szczescie mówiłam Ci że nic tylko usiąść i płakać.... W październiku walczymy razem!!
Tamiza... przykro mi! Ehhh! Kazda z nas ma inne przygody. Wiadomo co było przyczyna ? Masz mrozaki? Widziałam, ze masz 9 oscytow- to akurat super... powiedz mi czemu chcecie zapładniac z biopsja z jądra?
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę bo ja nigdy nie miałam progesteronu w tym żelu który raczej wygląda bardziej jak krem niż żel. Czy to normalne, że na wkładce mam trochę takich białych grudek, jakby resztek tego żelo kremu? Martwię się że mi wypływa i organizm nie dostaje odpowiedniej dawki :(
Ja mam zwykła luteine dowcipną i zawsze coś mi wypływa nie da sie inaczej no chyba że leżałabym cały czas i się nie ruszała;) także nie masz sie czym martwić.
 
Cholera strasznie mi przykro. Co za złośliwe endo, szczególnie że jak pamiętam pisałaś że wcześniej zawsze było ok. Ale głowa do góry!!! W końcu pięknie urośnie i będzie transfer a kropek z Tobą zostanie. Przy nie idealnym endo nie ma co ryzykować. Najważniejsze że masz jeszcze aż 9 oocytów. Popatrz na to ile to daje szans! Będzie dobrze jestem pewna!
Dziękuję  ;) wiem że nie warto było ryzykować... Jak tylko plemniki dadzą tym razem radę to wstąpi we mnie nowa nadzieja ;)
Tamiza... przykro mi! Ehhh! Kazda z nas ma inne przygody. Wiadomo co było przyczyna ? Masz mrozaki? Widziałam, ze masz 9 oscytow- to akurat super... powiedz mi czemu chcecie zapładniac z biopsja z jądra?
Przyczyna nieznana o_O M ma azoospermie więc to jedyna droga pozyskania plemników
 
Ja mam zwykła luteine dowcipną i zawsze coś mi wypływa nie da sie inaczej no chyba że leżałabym cały czas i się nie ruszała;) także nie masz sie czym martwić.
Ta... ja po transferze lerzalam pid cieplitka kołderką 3 godziny to az nogi miałam biale tak ze mnie wylazilo. Az wstyd ni bylo bo cale przescieradlo uswinilam ta luteina
 
reklama
Do góry