reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

Wrzesień

24 - justynaszatanka - monitoring cyklu i decyzja o IUI

Październik

02 - zuzik85 - wizyta w Klinice przed IUI w staraniach o drugi Cud
04 - jolancik - monitoring cyklu

Candygirl - monitoring cyklu
Candygirl - IUI

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!

Dziewczyny, kalendarz się kurczy...kto, co, kiedy?
 
Przez 10 lat jazdy na monitoring, lekarzy, badań itp wydałam na pewno grubo ponad 10 tysięcy.
Nigdy tego nie liczyłam :)
A za tą kasę byłoby in vitro...
Bez gwarancji ale szanse większe...
Dlatego ja chyba mówię stop.
Albo zdecyduje się na ivf albo zdam na los...

Powodzenia Dziewczyny![emoji8]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A komu zbywa kasy? :)
Czyli justyna radzi poczekać, że się przyciemni, a według doświadczeń zuzik to chyba już.
Zuzik, ale jaśniejsza jest ta testowa? Ta druga?
Ja mam takie paskowe testy. I trzymając go w lewej ręce za taki kolorowy paseczek (z drugiej strony zanurza się w moczu) - pierwsza kreska jest zawsze jaśniejsza od drugiej. U mnie nigdy nie są takiego samego koloru, ani pierwsza nie jest ciemniejsza od drugiej. Takie coś utrzymuje się ok 24 godziny. Później ta pierwsza jest albo nie widoczna, albo tzw "cień cienia" :)
 
reklama
A z tym zakupem aparatu do usg to taki żarcik :) Bo jeszcze trzeba by umieć sobie zrobić badanie i właściwie zinterpretować (obiektywnie :p )

Zalapalam zarcik :p
No ja tez robie testy paskowe, takie jak ty. Rano byl bialy, teraz jest kreska blada, ale widoczna. Ciekawe co dalej. Moze zaczekam do wieczora I zrobie jeszcze jeden I potem zastrzyk.
 
Do góry