reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica-zgadza sie ja sylk i też się podmyłam po lacibios femina ph 3,5 , j&d i też irygacje robiłam , także nasz syn to mega fighter, irygacje zostawilam w mies.ktorym zaszłam, bo właśnie nie mogliśmy zaskoczyć [emoji23]

Ja się teraz przerzucam na rephresh zamiast sylku(mi to mój gin polecal) no i próbujemy raz docelowo

Jeju ja chyba owulacje dziś mam, z prawego jajnika czuje taki ból że szok,

BB_Anna- fajnie masz takie cykle krótsze,więcej szans na ciążę :)


Imama-ja dalej kciuki rrzymam i czekam u Ciebie na 17-20 tydzień , to już powinno się potwierdzić ,

My zaczynamy grudzień lub styczeń starania myślę

Ale tylko tak spróbujemy ze by urodzić najpóźniej w listopadzie


Ana87-oj tam ciul z tesciowa ;) ,wiesz że one lubią dużo gadać :) ps.wysylam priva do Ciebie !





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, o rany aż tak[emoji51] Twój mąż ma mega mocne żołnierzyki! Zaczęłaś go suplementowac lukrecja, OLE? U mojego męża pH nasienie zeszło do OK.8, miał bliżej 9, wiec cos te specyfiki działają. Ciekawe, czy w ogóle będzie to miało przelozenie na płeć, hehe.
Tez będę się zakwaszala, medivagiem bo Rephresh nie jest w pl dostępny. Jeszcze zastanawiam się czy po j&d dawać jakiś zakwaszacz.
To już staranka toz, toz! Trzymam mocno kciuki.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth Gosica dziękuje ze tak wierzycie w ta moja córeczka [emoji171]. Ja sama zaczynam wątpić ale czekam jeszcze dzielnie te trzy tyg w przemyśleniu ze jest tam moja księżniczka [emoji166]
Leeleeth Naprawdę Was podziwiam. Z tego co nie raz opisywałas bardzo dobra duszyczka jesteś. Napewno Ci będzie jeszcze dane mieć ta córeczkę. Wierze w to. Chociaż życie nie raz niesprawiedliwe jest. Moja znajoma tez marzyła o córce. Miała syna 10 letniego i teraz ma ta wymarzona 3 misieczna córkę. I co? Zaszła w ciąże teraz. Nie powiem ciężka sytuacja i usunęła tego dzidziusia. Niby przeżywa ale jednak to zrobiła.
Ja to pewnie nawet chorego dziecka nie umiałabym uśmiercić a o zdrowym to już wiaodmo.
Miciurka no to super ze się zdecydowaliście! Mega fajnie. Kciuki będę napewno trzymać.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miciurka super ja zaczynam w listopadzie, moze obie będziemy świętować II krechy :D

Gdzie Monia i Sanzak?

Marzycielka i Gosica trzymam kciuki, będe testować po Was :)

Imama no ja też bym nie usunęła,a ta koleżanka planowała te córke, o płeć mi chodzi?
 
Witam dziewczyny
Biedronka dzięki za pamięć:) Jestem cały czas z Wami i staram się podczytywać, tylko strasznie zajęta teraz jestem. Mój jest teraz od tygodnia i wzięłam go ostro w obroty;) W tym miesiącu owu przyszła wyjątkowo wcześnie chyba w 13 lub14 dniu, a zazwyczaj mam między 17 a 21. Zadziałaliśmy w ubiegły weekend 2 dni po 2 razy. W poniedziałek pojechałam na monitoring i mi powiedział że już po owulacji. Teraz pozostaje czekać czy coś z tego wyszło:).
Biedronka i Ty już niedługo zaczynasz staranka, super:) i Miciurka też, oby się rozkręciły pozytywne wieści:)
Marzycielka, Gosica to ja pierwsza teraz testuje, a później Wy,
powodzenia dziewczyny!
Leeleeth ale fajny ten Twój Wojewódzki, fryzura mega :) Już się nie mogę doczekać Twoich staranek:)
Imama, Kitqa teraz czekamy na Wasze usg. Oby spełniły się Wasze marzenia!
 
O jej Monia to kciuki wielkie za dwie krechy bo pierwsza będziesz do testowania!
Biedronka ona nie planowała. W sumie nie chcieli dziecka ale ze wpadli i wszyscy znajomi w około mieli tez już pi drugim dziecku to urodziła. Nic nie robiła w stosunku do płci. Ale miała problemy hormonalne i tak myślałam ze będzie córa. Za młodu tez usunęła ciąże a teraz ze dopiero co urodziła zdecydowali ze tez usuną ale ciężka depresje teraz ma dziewczyna. A pewnie by miała idealnie druga córeczkę [emoji171]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Monia, widze ze nie proznowaliscie ;) kiedy zatestujesz? Trzymam kciuki za testy!;)
Imama, przykre newsy. Pamietam kiedyś wspomniałaś o tej koleżance, miałam nadzieje ze się rozmyśli z usunięcia dzidzi [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica to tez ta koleżanka której ten test wyszedł negatywny a po 6 h jak wyciągnęła to pozytyw. Powtórzyła rano i był znów negatyw nawet znów po 6 h. I przypadkiem poszła do gina po skierowanie i zrobiła jej badania bo nie miła @ byłam pewna ze przez kp a tu nagle 11 tc! Doklanie jak ja! Tu do 12 tc można wykonać aborcje. Organizacja pro rodzina nawet ja do tego namawiała!!! Dla mnie to był szok ze podchodzą do tego jak nie do dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry