reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
hejka ja juz jestem po laparoskopi dochodzę do siebie jest ok nie rozmawiałam z lekarzem bo wyszłam w sobotę ale inny wyczytał z karty ze zostały usunięte zrosty i chyba to były po cc jaka miałam w tamtym roku bo mnie w tych okolicach bolał brzuch a mam 3 dziurki po lewej stronie . więc wracam do Was pomału :)
Dobrze że już po[emoji6]
No właśnie często po cc czy innych operacjach robią się zrosty...

Może pozbycie się zrostow pomoże[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


PAŹDZIERNIK

23 - sroka87 - histeroskopia
24 - Candygirl600 - testowanie po drugiej IUI
27 - joaszka - przewidywany termin @ / testowanie po drugiej IUI
27 - zuzik85 - monitoring cyklu przed IUI
30/31 - zuzik85 - IUI

LISTOPAD

04 - cikulinka - testowanie po staraniach naturalnych
07 - Jolancik - laparoskopia i chromoturbulacja

Evelevel - wizyta wstępna po skierowania na badania wirusowe przed IVF



"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


PAŹDZIERNIK

23 - sroka87 - histeroskopia
24 - Candygirl600 - beta hcg po drugiej IUI
27 - joaszka - beta hcg po IUI
27 - zuzik85 - monitoring cyklu przed IUI
30/31 - zuzik85 - IUI

LISTOPAD

04 - cikulinka - testowanie po staraniach naturalnych
07 - Jolancik - laparoskopia i chromoturbulacja

Evelevel - wizyta wstępna po skierowania na badania wirusowe przed IVF



"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
Zuzik,u mnie możesz zamienić na termin @.
Bety nie robię.
Jak @ nie przyjdzie zrobię test. Ale myślę że to nie będzie konieczne...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wytrzymałam i poszlam do swojego gin na pogadanke po histeroskopi:) immunofenotyp wyszedł dobrze wiec w dużej mierze niepowodzenia AID mogły mieć przyczynę w polipach :( ale od 2 dc biore encorton i zastrzyki fostimon. A no i ow musimy szukac na prawym jajniku bo lewy jajowód raczej niedrozny :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kasia, witaj w naszych szeregach :) Powiedz coś więcej o sobie, ile czasu się staracie, ile masz lat i czy jest jakaś przyczyna niepowodzeń ?
U mnie jest niewyjaśniona przyczyna niepłodności, staramy się już 2 lata (ja mam 30lat), między czasie miałam dwa razy usuwane polipy, teraz znowu się pojawił i znowu czeka usuwanie. Następna inseminacja przełożona jest na grudzień :( Miałam robioną histerosalpingografie, badanie wykazało dobry stan drożności jajowodów. Nie wiem czy jest sens podchodzić aż 6 razy na inseminacje, czy zakończyć na 4 i podejść do in vitro, psychicznie jest mi ciężko.
A Ty na jakim jesteś etapie ? :)
 
Witaj @Kasia.wroclaw!
Napisz coś więcej o sobie, jakie mieliście badania zrobione przed IUI, jak długo walczycie, w jakim wieku jesteś?

Stresu z życia nie wyeliminujesz...tym bardziej podczas starań o dzidziusia.
Trzeba mocno wierzyć w powodzenie, wierzyć dopóki nie przyjdzie miesiączka. Potem podnieść się po niepowodzeniu i walczyć dalej. Nigdy się nie poddawać. Dopóki nie wyczerpiesz wszystkich możliwości. :)
Miałam dwie inseminację w 2015 roku. Druga się udała.
W najbliższym cyklu podchodzę do IUI i walczę o rodzeństwo dla mojego synka. Po ponad 1,5 roku od porodu cud się nie zdarzył i musieliśmy wrócić do kliniki.
I choć nie wiem jak będzie, mocno wierzę, że się uda. A wiem, że się udaje ;)
Życzę ci, żebyś szybko doczekała się swojego Cudu :)

Dziękuje za słowa otuchy i wsparcie! Będę walczyć do końca!

Staramy się dwa lata (mam 30 lat), u mnie jest niewyjaśniona przyczyna niepłodności (idopatyczna) miałam robione badanie rentgenowskie HSG - drożności jajowodów, mąż nasienia, wszystkie badania wyszły ok. Przez ten czas miałam dwa razy usuwany polip, teraz znowu się pojawił i inseminacja się przesuwa. IUI miałam na NFZ, ale najchętniej bym już podeszła do IVF, mój pesel mnie goni :p

Ale u Ciebie musi się udać IUI, skoro się udało przy IUI to teraz też na pewno się uda :):):):)
 
reklama
Do góry