reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam. Mam takie pytanie. Jaki jest koszt wszystkich potrzebnych badań przed inseminacją? Są one może refundowane? Czy dostanę skierowanie od ginekologa na te wszystkie badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
No i myślę że większość powinien dać Ci gin , część można poprosić interniste jak dobrze żyjesz. Ale wydaje mi się że takie jaki rezerwa to już prywatnie
 
reklama
Evelevel supe ale poszlliscie ekspresem. Czyli za miesiac bedzie juz inny swiat:))trzymam kciuki:)
Alicja jak juz spozniona to tescik pewnie tez juz by cos powiedzial. Wiec czekamy z Toba do jutra. To tylko kilkanascie godzin:)))
Ja tez czekam na @ odstawiam dupka i niech sobie szybko przyjdzie zebym mogla tez odliczac:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem po dwóch nieudanych a w grudniu podchodzę do 3 . W ogóle słuchajcie jak mnie lekarz zgrzał. Zadzwoniłam do Niego że, że iui nie udała się no i teraz, on mi mowi co ja bym chciala czy trzecią iui czy od razu in vitro. Mówię mu że chcemy podejść do 3 iui ale ma to tak wyliczyc zeby iui była na niepękniętym pęcherzyku i czy tak się da. A on mi mówi 'ooo no to są wtedy w ogóle bardzo duże szanse, bo plemniki poczekają na komórkę', a ja myslę na serio? to czemu nie zrobiliście mi tego wcześniej tylko dawno hen hen po owulacji .... Co myślicie o iui na niepękniętych pęcherzykach?

Wydaje mi się że ja chłopski rozum robic przed bo wiadomo ze plemniki żyją dłużej niż komórka więc faktycznie " poczekają " i wbija sie w nią jak już pęcherzyk pęknie a po pęknięciu już ja muszą znowu gonić czego chciemy uniknac właśnie robiac IUI. Poprawcie mnie jak źle dedykuję.
 
Wydaje mi się że ja chłopski rozum robic przed bo wiadomo ze plemniki żyją dłużej niż komórka więc faktycznie " poczekają " i wbija sie w nią jak już pęcherzyk pęknie a po pęknięciu już ja muszą znowu gonić czego chciemy uniknac właśnie robiac IUI. Poprawcie mnie jak źle dedykuję.
Zgadzam się z Tobą w 100%, moja wypowiedź miała na celu zaakcentowanie tego, że sama musiałam dla lekarza zasugerować na jakim pęcherzyku warto byłoby zrobić. Tym samym dwie poprzednie uważam za pieniądze wyrzucone w błoto, jakbym je zgubiła albo oddała obcemu. Tak więc mam nadzieję, że uda Nam się wstrzelić w dorodny pęcherzyk a potem najdłuższe 2 tygodnie jak zwykle. Gdzieś z tyłu głowy jest myśl, że może dolega Nam coś o czym nie wiemy i stąd brak ciąży po 5 latach starań ;o
 
Zgadzam się z Tobą w 100%, moja wypowiedź miała na celu zaakcentowanie tego, że sama musiałam dla lekarza zasugerować na jakim pęcherzyku warto byłoby zrobić. Tym samym dwie poprzednie uważam za pieniądze wyrzucone w błoto, jakbym je zgubiła albo oddała obcemu. Tak więc mam nadzieję, że uda Nam się wstrzelić w dorodny pęcherzyk a potem najdłuższe 2 tygodnie jak zwykle. Gdzieś z tyłu głowy jest myśl, że może dolega Nam coś o czym nie wiemy i stąd brak ciąży po 5 latach starań ;o
To u nas podobnie. 4,5 roku staran , mąż już ma dziecko z poprzedniego związku, badania wszystkie ok a nic a nic nie rusza u nas. Ale jestesmy po pierwsze próbie i właśnie czekamy na przyszły piątek żeby zrobić test.
 
Dziewczyny wiem o czym mowicie my 5 lat i nic badania oki a 2iui sie udala ale poronilam. I znow myslenie czt to naturalna selekcja czy cos nie tak.3,4,5,6znow nic i 7udana:) na leb mozna dostac:(

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas 1 nieudana, druga udana, ale ciąża przestała się rozwijać.. Możliwe, że powodem były polipy w macicy. Teraz jestem po histeroskopii i czekamy na 3 IUI.
 
reklama
Do góry