reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

LISTOPAD

17 - Evelevel - wizyta w sprawie stymulacji
18 - suzi30 - testowanie/beta hcg po IUI
18 - sroka87 - monitoring cyklu
18 - Tyczusia - testowanie po IUI
18 - Alicjaaa82 - beta hcg po IUI
23 - requiem - testowanie po IUI
?? - Joaszka - testowanie po IUI

GRUDZIEŃ

2/3 - ewa199 - testowanie/przewidywany termin @
15 - zuzik85 - przewidywany termin @

luska22 - laparoskopia
Evelevel - start z IVF
Candygirl600 - III podejście do IUI

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!

Witam nowe staraczki. Jak chcecie wpiszę Was w kalendarz, żebyśmy wiedziały kiedy za kogo trzymać kciuki :)
27. 11 testowanie po Iui a 29.11 @
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Mam takie pytanie. Jaki jest koszt wszystkich potrzebnych badań przed inseminacją? Są one może refundowane? Czy dostanę skierowanie od ginekologa na te wszystkie badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Anuska jesli trafisz na fajnego konkretnego gin to chyba z wiekszoscia badan nie ma problemu. Koszt nie podpowiem bo czesc robilam na nfz czesc pryw

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Mam takie pytanie. Jaki jest koszt wszystkich potrzebnych badań przed inseminacją? Są one może refundowane? Czy dostanę skierowanie od ginekologa na te wszystkie badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
My płaciliśmy 1040 zł, są to badania na HIV, Chlamydię, Kiłę, czystość pochwy, cytologia, Nam oznaczali jeszcze grupy krwi, ważność pół roku
 
Ja już po lekarzu. Protokół krótki z antagonista 1 jadę po recepty bo 3-4 mam dostać @ i od 2 dnia cyklu gonadotropiny . Transfer przewidywany na ok 17 [emoji16] cieszę się jak małe dziecko. Z tym gronkowcem wszystko ok. Małż jest nosicielem ale bezobjawowo. Ja nie mam [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Mam takie pytanie. Jaki jest koszt wszystkich potrzebnych badań przed inseminacją? Są one może refundowane? Czy dostanę skierowanie od ginekologa na te wszystkie badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja laparoskopie miałam z Nfz (niezbędna do IUI) a jeżeli chodzi o resztę badań to wycelowałam 540 zł i była tam rezerwa jajnikowa , tarczyca porozbijana na drobne i reszta hormonów. I wcześniej co lapo na hivy , zoltaczki itp jakoś z 200 zł ale nie wiem czy są wymagane do IUI. I sam zabieg 690 zł plus leki ok 250 zł
 
Do góry