reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Powiedział że radzil by odpocząć . Chyba że bym się bardzo upierała .
Dal clo mniejsza dawkę bo po 1 tabl bo zeby owu byla z dwoch jajmikow
Moze,mniej przytyje bo po tym clo to juz are kilo na +
 
Ostatnia edycja:
hejka mnie bolą jajniki okropnie czasami dość mocno jutro idę do gin niech zobaczy czy czasem torbiel się nie zrobiły bo mam skłonności .
Tyczusia ja mam owulacje co miesiąc po dobrej stronie tak miałam do września od 2015 roku a w pażdzierniku miałam laparoskopie i teraz mam obydwa drożne :)
 
Hej dziewczyny. Czy Wy po inseminacji tez macie takie obfite miesiaczki? Ja mam 6 dzien i konca nie widac...
Ja mam normalne, a nawet słabsze. Ale to zależy od endometrium.
Gdyby Ci się przedłużało, śmigaj do lekarza, bo może trzeba będzie łyżeczkować. A nie masz mięśniaków? Bo przy nich też @ obfitsze...

Udanego dnia wszystkim!

P.s. nie mam dostępu do kompa, jakby któraś skopiowała i wkleiła kalendarz...
Bo przez apke jakieś cuda mi się wklejają [emoji14]
 
Niby jutro mam 14d po IUI ale moje nadzieję spadly do minimum. Czuję się ewidentnie na okres, piersi bolą jak ma miesiąc i dół brzucha pobolewa jak co miesiąc. :(
Smutno mi, już nawet nie chce mi się robić tego testu i patrzeć na ta biel.
 
reklama
Do góry