reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Witam Mamusie :) Mam do sprzedania ciuszki po mojej corce która urodziła się w tamtym roku w marcu :) a termin miałam na kwiecień :) Ciuszki kupowane w Stanach głównie marki carter’s. Są w stanie idealnym bądź bardzo dobrym

zapraszam do miej grupy na Facebooku Mała Mi Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
A jeśli któraś z Was chce to mogę podesłać zdjęcia :)

Spokojnej ciąży Wam życzę :)
 
Hej, no mamusie kwietniowe są głównie na Facebooku podobno. Szkoda, bo nie po to jest to forum.. może zajrzysz na majówki,tam się coś dzieje stale ;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hej, no mamusie kwietniowe są głównie na Facebooku podobno. Szkoda, bo nie po to jest to forum.. może zajrzysz na majówki,tam się coś dzieje stale ;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Jesteśmy caly czas tutaj, nie na fb , tylko ze jesteśmy na forum zamkniętym

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
hej dziewczyny,

Mam pytanie czy będziecie podawać swoim maluchom witaminę D?

Wiem, że są preparaty w kropelkach czy w sprayach

Do mam które ją podawały to jak to robiłyście razem z mlekiem czy po prostu bezpośrednio do buźki ?
 
reklama
@aniolek678 ja podawalam taką w kapsułkach twist-off i wyciskałam bezpośrednio do buzi, nieraz przed jedzeniem, nie raz po zalezy jak mi się przypomniało [emoji4]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry