reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja nie - planowałam do marca - kwietnia, ale w 9tc zaczęłam krwawić, szpital itd, potem sporo leżenia, i nadal na chorobowym, więc nie wiem, czy jeszcze wrócę do pracy przed porodem ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
To odpoczywaj jak masz tylko możliwość siedzenia na l4:) w pracy zawsze stresy. Do nas jak ludzie przychodza i nie ma terminu do lekarza to matko co się nieraz dzieje... albo jak slysza ze termin do kardiologa na 2019 r. I do mnie pretensje jakby to ode mnie zależało...
 
reklama
Znalazłam taką tabelę z orientacyjnymi pomiarami, niby 15 tc mam skończony, wczoraj już leciał 16 i jak patrzę na wyniki w 16 tygodniu to by się zgadzało :)
Link do: Ultraschall: Messdaten - Sonodaten – 9monate.de

Ola, mi lekarz powiedział po USG- fakt ze już grubo w drugiej połowie ciąży- ze stopa dziecka 6cm... przyszłam do domu, patrzę na linijke i myśle No way, nie ma takiej opcji, t bardziej ze do porodu wciąż kilka tyg. A potem jak młody się urodził okazało się ze ma naprawdę super długie stopy (i chude) i żadne słodkie skarpeteczki w rozmiarze mini nie były ba niego dobre [emoji23] teraz jest po prostu wysoki i stopa pasuje już rozmiarem „do reszty”[emoji1] ale wtedy myślałam ze coś się lekarzowi pomyliło ;).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny witam nowe mamy [emoji4]
Ja tez jak Ola planuje pracować do końca kwietnia z tym ze ja oprócz etatu i umowy mam swój biznes wiec tam nie ma taryfy ulgowej naszczescie mam super pracownice która mi pomaga i ogarnia wszystko
Ja wczoraj spotkałam się z koleżanka która w lipcu rodziła w Gliwicach w szpitalu wielospecjalistycznym tam można wynająć sobie położna pokój osobny z łazienka i oytalalam o szczegóły okazało się ze już musze tam dzwonic i się umówić na wizytę żeby obejrzeć szpital pokoje porodówkę dała mi nr do poloznej która ona miała przy porodzie chwaliła ja bardzo urodziła bez znieczulenia bez nacięcia dostała fachowa pomoc woec utwierdziło mnie to w tym ze naprwno się zdecyduje tam rodzic
Koszt położnej to 700,00
Swój póki z łazienka porada laktacyjna przez cały pobyt plus codziennie masażysta 250,00
W tym tyg będę tam dzwonic i jakoś mnie to uspokoiło ze nie boje się


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola, mi lekarz powiedział po USG- fakt ze już grubo w drugiej połowie ciąży- ze stopa dziecka 6cm... przyszłam do domu, patrzę na linijke i myśle No way, nie ma takiej opcji, t bardziej ze do porodu wciąż kilka tyg. A potem jak młody się urodził okazało się ze ma naprawdę super długie stopy (i chude) i żadne słodkie skarpeteczki w rozmiarze mini nie były ba niego dobre [emoji23] teraz jest po prostu wysoki i stopa pasuje już rozmiarem „do reszty”[emoji1] ale wtedy myślałam ze coś się lekarzowi pomyliło ;).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za uspokojenie :) Trochę poczytałam u nas na forum w wątku z wagą dzieci i okazuje się, że inne dzidzi w 16tc ważyły albo tyle co mój albo nawet 260g, trochę się już uspokoiłam. Zastanawia mnie tylko, czemu na różnych portalach są takie nie do końca prawdziwe informacje odnośnie wagi.
 
reklama
Do góry