reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dominika81 GRATULACJE! Synkowie są super. Moje osobiste doświadczenia utwierdzają mnie w przekonaniu,że z chłopcami jest łatwiej :rolleyes2: Moja córka to jest niezłe wyzwanie wychowawcze :oo2:
Życzę Wam i Waszym dzieciakom dużo zdrówka. Aura sprzyja chorobom NIE DAJMY SIĘ :biggrin2:
 
reklama
@Dominika81 a nie poznalysmy sie czasem na sierpniowkach 2016?

co do synow i corek to mam trzech synkow i dwie corki i czy chlopcy sa latwiejsi? Moi sa jako niemowlaki potwornie wymagajacy, kazdy jeden, ostatnio moj 14 latek byl chory to osiagnal jekami poziom niemowlaka. Ale owszem sa mniej skomplikowani, moje corki jako niemowlaki bezproblemowe ale teraz duzo bardziej wymagajce jako prawie nastolatki ;) (lat 10 i 12)
 
@happymama82 - tak, dokładnie tam.
Mój tylko pierwszy był wymagający, pozostali to były miłe niemowlaki, śpiące i jedzące ;)
Ciekawe jaki ten będzie.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.

Jednak w zeszłym miesiącu poroniłam nasze bliźnięta. Dwa tygodnie krwawilam, wszystko się oczyscilo, po czym i tak dostałam zakażenia... Więc zabieg i antybiotyk. Pozniej badanie kontrolne u gina, wszystko ok.
Zielone światło i... 4 marca przytulanko, czułam kłucie jajnika tego dnia. Teraz czekam na testowanie. :happy:

Myślałam o staraniach w czerwcu. Jednak mam dwa niewielkie mięśniaki, które można usunąć tylko przez cięcie, co wydłużyłoby starania o rok. Działamy od razu, żeby nie zdążyły urosnąć większe.

Może się uda. Druga ciążę też przechodziłam z mięśniakiem, nawet większym. :blink:

Pozdrawiam.
 
@netka. -współczuję straty :sad:
trzymam kciuki za dalsze staranka!


ja sie zastanwiam jak poradzę sobie z czwórką... szczególnie wieczorami w te dni kiedy m wraca o 20. najmłodszy ma 1,5 roku, też wymaga mnóstwo uwagi, wykąpania, usypiania itd...bo starsi to może dadzą radę sami się soba zająć.
 
Ja czekam na 3 dziecko, zawsze chciałam mieć więcej niż dwoje choć myślałam, że szybciej doczekam się trzeciego to i o czwarte bym się ubiegała, ale teraz to trzecie będzie ostatnim - planowo rzecz jasna :)

Zazdroszczę w pozytywnym sensie mamusiom które mają dzieci 3+ :)
 
@GoJ jeszcze nie mów hop! To działa jakoś lawinowo hehe!

@netka. co u Ciebie?
Współczuję straty!

Miesiąc temu poroniłam nasze maluszki.
Ale nowe dwie kreski juz są. :)
Wybieram się w przyszły czwartek do lekarza zobaczyć pęcherzyk. Teraz jestem na etapie 4 tc 5 d. :)

Śniło mi się USG z 3 kropeczkami ;)
W poprzedniej ciąży, którą poroniłam śniły mi się natomiast dwa jajka... Heh.
 
reklama
Miesiąc temu poroniłam nasze maluszki.
Ale nowe dwie kreski juz są. :)
Wybieram się w przyszły czwartek do lekarza zobaczyć pęcherzyk. Teraz jestem na etapie 4 tc 5 d. :)

Śniło mi się USG z 3 kropeczkami ;)
W poprzedniej ciąży, którą poroniłam śniły mi się natomiast dwa jajka... Heh.
Cii. Mnie się w tej śnią trojaczki i czworaczki. :-)
 
Do góry