reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam
dziewczyny witam sie ponownie na forum po 3 latach.Pewnie nikogo nie bede kojarzyć.
Bede teraz podchodziła do ostatniego criotranferu
Aktualnie biore estrofem 2x1 i encorton 10 mg
Jest ktor kto bedzie teraz podchodził do crio?
 
reklama
Gotart- hey :) podchodze w Gyncentrum. zreszta chodze tam od chyba 2010-11 roku
Gosia 321- witam sie i z Toba:)

dziewczyny to ktory dzien cyklu? jakie leki bierzecie?
ja aktualnie 5dc. na 24.04(11dc) jade na usg i wtedy pewnie ustala mi termin crio
 
Gotart- hey :) podchodze w Gyncentrum. zreszta chodze tam od chyba 2010-11 roku
Gosia 321- witam sie i z Toba:)

dziewczyny to ktory dzien cyklu? jakie leki bierzecie?
ja aktualnie 5dc. na 24.04(11dc) jade na usg i wtedy pewnie ustala mi termin crio
Ja wizyte mam 23.04 (13dc) i tez licze,ze poznam wtedy termin transferu. Biorę estrofem od 3dc. A Ty jakie leki masz?
Powrot po dlugiej przerwie...? Czyli juz pewnie jeden sukces jest?:tak:
 
Tak. Po 6 latach walki mam córkę.
Teraz podchodze do jedynego ostatniego crio bo zostal mi ost mrozaczek. Bardzo sie stresuje bo wiem ze to ostatnie podejście. Na tym koniec.
Biore od 2 dc Encorton 1x1 tbl i estrofem 2x1
 
Kariotypy to badanie dna, całe życie ważny. Cykl nie istotny. Ja kiedyś robiłam na NFZ w poradni genetycznej. Skierowanie od gina a męża wysłałam do internisty i dał ( każde z was musi mieć skierowanie). W poradni genetycznej trzeba się umówić na rozmowę z genetykiem i on wystawia potem skierowanie na badanie. Z krwi.

Ale

Czekałam prawie pół roku na tym NFZ na wynik. Od pobrania, bo skierowania fartem szybko poszły (Luka się znalazła na spotkanie z genetykiem) i tylko miesiąc czekaliśmy na pobranie. Wynik miał być po 2 miesiącach a dopiero po 5 miesiącach nasza krew rozmroziła bo nie mieli czasu. Pewnie pilniejsze były badania z amniopunkcji, wiadomo. I pełnopłatne...
Kochana a myślisz że może mi dac skierowanie do tej poradni lekarz rodzinny bo jak by nie było są wskazania do zrobienia tej genetyki u od strony taty każdy ma problem
 
reklama
Do góry