reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmm... Będę musiała to jakoś zasugerować Pani Dr. Ona zawsze mi tłumaczyła że to dla łatwiejszego zagniezdzenia.... powtórzyłam dzisiaj bete. Dziś jest 12dpt i nic nie ruszyło... <1,20. Odstawiam leki :(:( powiem szczerze ze po zdiagnozowaniu problemu z allo mlr i szczepieniach, które dały efekty wierzyłam na 99% ze wreszcie się uda...
Tusia mi Paśnik powiedział ze mogę ewentualnie scratching ale dopiero kolejnych transferach jak po paru wlewach intralipidow NK będą na tyle niskie ze nie będą fikać za bardzo. Bo tak, scratching pomaga w zagnieżdżanie ale tez pobudza NK. Jak i tak masz ich za duzo to klops

A jak masz poważniejsze problemy z immuno niż tylko nk to myśle ze tym bardziej skrobanie nie wskazane
 
@Justin87 - kobieto - łzawe posty -Ty masz prawo : krzyczeć, tupać, rzucać czym popadnie ... , a potem poprawić korone wypisać cyc i do przodu :) - kurcze kobiety moje przejścia przy Waszych to Pikuś ... Pan Pikuś [emoji14] ale ( tu proszę nie zrozumieć mnie źle) kurcze Wasze porażki , następnie sukces - beta rośnie , a na koniec piekne różowiutkie pupcie dają mi siłę do walki !!! . Justyno za chwile lub dwie lub trzy wszystkim nam sie uda - qurwa musi !!!!!!!!:tak::tak::tak::angry::-) :):-) :):-) :)
Aga, jestes niesamowicie pozytywna wariatka bez ktorej to forum byloby nudne [emoji5] dzieki [emoji8]
 
Glupia posluchalam kolezanek z innego forum i zrobilam test z moczu 10dpt i 12 dzien od zaplodnienia i coz nic bialo :-( mielismy tylko jedna szanse na podejscie ze wzgledu na finanse. Zastanawiam sie teraz czy jeszcze robic bete w piatek tak jak kazali
 
reklama
Glupia posluchalam kolezanek z innego forum i zrobilam test z moczu 10dpt i 12 dzien od zaplodnienia i coz nic bialo :-( mielismy tylko jedna szanse na podejscie ze wzgledu na finanse. Zastanawiam sie teraz czy jeszcze robic bete w piatek tak jak kazali
Bete zrob koniecznie. Mam nadzieje ze sikaniec to dran klamliwy! Jeszcze glowka do gory:)
 
Do góry