reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Vorreiavereundimbo co u twoich maluchów. Mocno cały czas trzymam kciuki
Dziękuję Kochana! Wczoraj nadal rozwijaly sie wszystkie zarodki. Zamrozili 2 8komórkowe i do jutra trzymają pozostale 4 - 2 8komorkowe i 2 6komorkowe. Wszystkie są klasy A. Zobaczymy jak bedzie dalej,jutro dadza mi znać,bo w niedzielę nie dzwonią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Byłam wczoraj raz jeszcze na usg i niestety miesiąc musimy poczekać bo moja torbiel pomimo,ze się znacznie zmniejszyła to jednak nie dała jeszcze za wygraną.Dostalam antykoncepcję wiec teraz kolejne 3 tygodnie czekania.Muszę zapełnić sobie jakoś czas bo nie wiem jak Was ale mnie to czekanie wciąż trochę dobija.
 
Dziewczynki odkad sie dowiedzialam, ze zarodek nie przezyl jestem zalamana. Ciagle placze i odechcialo mi sie zyc. Bede musiala zaczynac wszystko od nowa gdzie znowu moze sie okazac, ze zaden nie przezyje . Gdyby ten jeden przezyl to miala bym ogromne poczucie bezpieczenstwa. Wszystkiego dobrego zycze Wam wszystkim!
 
Megi przykro mi ze jesteś jeszcze w szpitalu, mam nadzieje ze jeszcze tylko moment. A wynik ze wszystkie zarodki do blastki jest mega, wymiata, to nie zdarza się za często. Muuusi drzemać w nich super potencjał :)
No weekendy są podobno przerąbane w szpitalach i dzisiaj się dowiedziałam że tylko pani profesor jest decyzyjna w szpitalu a jej nie ma i że jutro zrobią usg i może mnie wypuszczą
Picie śluzu ślimaka jednak pomogło:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
na komórki,warto było się przemóc:rofl:
Miłej niedzieli życzę:-) :)
 
Hejka dziewczyny u mnie nadal okresu brak dzisiaj wieczorem ostatnia tabletka primolut nor i zobaczymy czy jutro przyjdzie jeśli tak to jadę do Białegostoku w 2 dniu cyklu a tym czasem szykujemy się na komunię na 13 brzuch boli jajnik ciągnie a nic nie ma
 
reklama
Byłam wczoraj raz jeszcze na usg i niestety miesiąc musimy poczekać bo moja torbiel pomimo,ze się znacznie zmniejszyła to jednak nie dała jeszcze za wygraną.Dostalam antykoncepcję wiec teraz kolejne 3 tygodnie czekania.Muszę zapełnić sobie jakoś czas bo nie wiem jak Was ale mnie to czekanie wciąż trochę dobija.
Będzie dobrze, mozer to dobry czas na porządki które odwlekałaś od dawna lub odwiedzenie znajomych y których dawno nie byłaś. To pomaga i czas szybciej mija :)
 
Do góry