reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Sam niech tyle czeka;) bliźnięta ok dwóch tygodni wczesniej lubią przyjść na świat. 39 tydzień to sporo nawet jak na ciążę pojedynczą, więc nie wiem co on chce udowodnić :)wiadomo,że im dłużej w brzuszku tym dla nich lepiej,ale ten 39 to nie lada wyczyn by był z twojej strony:)
Trzymam kciuki:)
Ale to nie ja tylko @ania_ka87 :p

U mnie wczoraj po wizycie wszystko ok, ale ze wzgledu na to ze chlopcy sa duzi i ze miewam skurcze, to za dwa tygodnie ide do szpitala na sterydy. Gin przewiduje ze do 37 tc nie dotrwam i raczej zaklada 35tc, wiec bezpieczniej bedzie podac zeby juz sami ladnie oddychali.
 
reklama
Ale to nie ja tylko @ania_ka87 :p

U mnie wczoraj po wizycie wszystko ok, ale ze wzgledu na to ze chlopcy sa duzi i ze miewam skurcze, to za dwa tygodnie ide do szpitala na sterydy. Gin przewiduje ze do 37 tc nie dotrwam i raczej zaklada 35tc, wiec bezpieczniej bedzie podac zeby juz sami ladnie oddychali.
Aaa to sorki,Niedoczytalam,ledwo na oczy widze:)od rana czuję się dziś wykończona,tylko bym leżała albo spała:/ Ale za ciebie też trzymam kciuki, niewiele ci zostało. Aż miło:) ja jeszcze te 6 tygodni muszę wytrzymać, ale już naprawdę ciężko mi nawet chodzić tak mnie krocze i miednica bolą:/
 
Dziś w nocy,ok 4.00 obudziłam się na konieczne siku i wodę bo suszyło potwornie i czułam okropny ból nóg w środku, skurcz prawej nogi mimo przyjmowania magnezu i nie mogłam zgiąć palców dłoni tak jakby jakiś obrzęk się zrobił ale rano ustąpiło.
Czy któraś z was miała podobnie?
 
Aż miło się czyta, że już niektóre niedługo zobaczą swoje maleństwa:happy2: dziewczyny dacie radę i będzie wszystko dobrze:tak:
ja już się doczekać nie mogę aż je zobaczę i będę mogła przytulić tak mocno za tym tęsknię:huh: ale przede mną jeszcze długa droga:eek:
 
@aniaplus woooow! A miałaś zaciskac nogi, żeby ze mna rodzic :biggrin2: Niech chlopaki jeszcze troche poczekaja!

Ja na wszelki wypadek spakowałam torbę do szpitala. Ciuszki mam poprane i poprasowane. Zostały kocyki, pokrycia od fotelikow i takiettam "gadzety".
Zaciskac bede do 35, lekarz mowil ze minimum o jakie walczymy to 34 skonczone i wziete 4 dawki sterydow, a pozniej juz na luzie, co ma byc to bedzie. Wazne ze ladnie rosna i beda silni. Kazal sie przygotować na cc jednak we wrzesniu, nie na poczatku pazdziernika. Ja mam poprane juz 50, polowe na 56, reczniki, kocyki, czesc pieluszek... Jutro kolejne z 56 ida do pralki. Zostaly mi tez nosidelka i gondolki do wyprania, kupie chyba jeszcze jeden rozek, a moja mama jutro do nas przyjezdza i bedzie prasowac, nie wypuszcze jej az skonczy ;)
 
reklama
wow 8-) to szybko Wam poszlo ;)
ja niedawno sie spakowalam ale jeszcze nie tak na 100% :p ciuszki poprane a jeszcze w czwartek jade po foteliki bo nie mam :D
znajac siebie to latajac do konca, myjac okna, podlogi i inne donosze do 7 wrzesnia :p:D
No brak mi slow. Silna z Ciebie kobieta. Wielki szacun.Ja niestety chocbym chciala to juz ledwo co moge sama chodzic a co dopiero sprzatac choc ostatnio podjelam probe z oknami to 3 machnelam ale do wieczora odpoczynek. Wczoraj zaliczylam jeszcze fryzjera ale niestety po powrocie tez lezakowanie. Jak z rana lepiej sie czuje i cos porobie to potem tylko siusiu i lezakowanie.
 
Do góry