reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez to zauwazylam! I w ogole dziecki na kazdym zdjeciu prawie weselnie ubrane i odszykowane :D Matka perfetto!
Biedronko co tam jak tam? Wiem, ze przerwa nadal trwa ale tak ogolnie pytam, bo zniknelas na chwile w krzakach:)
Dokladnie. Do tego dodam ze Mamusia codziennie odkurza!!!! I sama wszedzie wozi dwojke. Ja nie wiem ile Twoja doba ma godzin kolezanko Aduniu[emoji4] i skad w Tobie tyle sily!
 
Melduję, że jestem po jajobraniu. Ciągnęło się to od godz. 9, ale jest ok. Wyszło 17 szt. W piątek będzie wiadomo co dalej. Planowany transfer w sobotę. Dzięki wszystkim za kciukasy! :) Teraz jadę do domciu spać, bo jak zwykle jestem nietomna.

Piekny wynik, gratulacje! Z 17 na pewno kilka jest zlotych, ktore dadza piekne zarodki.
A masz mozliwosc zadzwonic do kliniki np. jutro, zeby sprawdzic ile sie zaplodnilo?
 
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że tak późno wrzucam kalendarz, ale byłam z siostrą u gina i były ogromne opóźnienia, na szczęście z młodym wszystko dobrze ale chyba w przeciwieństwie do moich grubasków, jej bejbik będzie drobniutki. ;)
@chlopkers @Klarunia44 @Voolg @Ela86 pięknych i wzruszających widoków Wam życzę. :D Pochwalcie się później fotkami. :* ❤️❤️❤️
@Dgd mocne kciuki za koszyk pełen dorodnych jajeczek! ❤️

Miłego dnia. :*
No jestem po USG . Mam dobre wiadomosci . Dwa piękne pęcherzyki. Za tydzień następne USG. Zanosi się na❤❤ piękne ❤❤ .
 
Wiecie co? Właśnie sobie przypomniałam, jak przy pierwszej stymulacji miałam zagwozdkę, czy zapładniać wszystkie 6 komórek - myślałam, a co, jeśli zapłodnią się wszystkie? I będę miała 6 zarodków? Przecież 6 dzieci to obłęd, nie dam rady... ;) Serio tak myślałam. Obecnie 5 zarodków i 2 stymulacje później...
Tak ja tak samo myślałam i co dalej czekam na kolejne podejście.
 
Hej dziewczyny. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikańca clearblue i niestety nic nie pokazał. Dzisiaj 9 dpt i test zrobiony z popołudniowego moczu. Myślicie , że powinien już coś pokazać? :unsure:
 
reklama
Kobietki. Dostałam lekkich brązowych plamień.. Jest powód do niepokoju?
Biorę luteine i progesteron besins.
Nie wiem co robić, bo w żadnej ciąży nie miałam plamień.
 
Do góry