reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No zryte to malo powiedziane . Ja to nawet boje sie cokolwiek kupowac dla maluszka, wiec tak pokatnie w pare rzeczy sie zaopatrzylam. Ale musze chyba przezwyciezyc ta schize bo bidoka nie bede miala w co ubrac ;). W UK jest 39 tygodni macierzynskiego.

Już czas się cieszyć i kupować wyprawkę :p ja już raz w tygodniu kupuje coś małego a w sobotę jedziemy oglądać wózki :)


Witam Ladies,
1. Byłam z tym niskim prawie zerowym TSH u lekarza. Zrobili mi usg tarczycy i tonę badań z krwi jakieś anty Lh i inne. Podobno do 10% kobiet w ciąży tak ma ze mega wysoki poziom bety (a taki chyba mam skoro do teraz wymiotuje pół dnia) wygasza TSH i mam się nie przejmować.
2. Miałam usg - 2 komory serca ręce nogi wszystko jest.
3. Młodzież przyspieszyła bo było opóźnienie tygodniowe względem transferu a teraz już wiek według transferu.
Teraz tylko czekam na prenatalne i może zacznę się cieszyć....
Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za każda z osobna i wszystkie razem. Rzadko i mało dokładnie teraz tu czytam bo chodzę do pracy a potem śpię.
BuziAki
Wasza [emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221]

Ps. Czy to prawda e kwas foliowy tylko w 1 trymestrze mam brać? Zapomniałam się zapytać a tak słyszałam.

Biedronka, jakie super wieści. Niech mała Biedroneczka dalej zdrowo rośnie!
Ja cały czas biorę witaminy z kwasem foliowym, można brać cała ciążę. Mi trzech lekarzy poleciło mama dha premium + i to biorę cały czas.

A propos kwasu foliowego, dziewczęta suplementować się teraz? Myślę, że transfer mnie może czekać na marzec?

Tak, już bierz. Podobno min 3 miesiące przed powinno się już brać kwas foliowy
 
reklama
Witam Ladies,
1. Byłam z tym niskim prawie zerowym TSH u lekarza. Zrobili mi usg tarczycy i tonę badań z krwi jakieś anty Lh i inne. Podobno do 10% kobiet w ciąży tak ma ze mega wysoki poziom bety (a taki chyba mam skoro do teraz wymiotuje pół dnia) wygasza TSH i mam się nie przejmować.
2. Miałam usg - 2 komory serca ręce nogi wszystko jest.
3. Młodzież przyspieszyła bo było opóźnienie tygodniowe względem transferu a teraz już wiek według transferu.
Teraz tylko czekam na prenatalne i może zacznę się cieszyć....
Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za każda z osobna i wszystkie razem. Rzadko i mało dokładnie teraz tu czytam bo chodzę do pracy a potem śpię.
BuziAki
Wasza [emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221][emoji221]

Ps. Czy to prawda e kwas foliowy tylko w 1 trymestrze mam brać? Zapomniałam się zapytać a tak słyszałam.
Pieknie ♥♥♥
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-16 annemarie badanie prenatalne
2019-01-17 NataliaNNN transfer !! ✊✊
2019-01-18 @nadziejamooja;) wizyta przed transferem
2019-01-19 Akatombo transfer !! ✊✊
2019-01-21 Mieciu85 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-01-25 Ela86 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu

2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Proszę o wpisanie na 25.01. wizyta przed transferem
 
Dziewczyny czy w apc przed wizyta mam zadzwonic i potwierdzic ze bede? Zapisywalam sie dosyc dawno, nie wiem jak to dziala. Czy panie dzwonia czy jest jakis sms potwierdzajacy czy nic? I po prostu jechac? Aha i jesli po wizycie zrobie badania tam w laboratorium to wyniki przesla na maila? Prosze o odpowiedz.
 
Dziewczynki ja poczułam wczoraj pierwsze ruchy mojego maleństwa i to nie żadne motylki,przelewanie w brzuchu tylko solidne pukanie :D nawet mój m poczuł :tak:coś niesamowitego :)
@Biedroneczka83 super że z bejbikiem wszystko dobrze :tak:
Teraz coś dla @Mieciu85 20190116_130031.jpgu mnie 21tc +1 ,śmieje się do mojego m że jak się okaże że jednak chłopak to ładnie będzie wyglądał w różowym ;)
 
Dziewczyny czy w apc przed wizyta mam zadzwonic i potwierdzic ze bede? Zapisywalam sie dosyc dawno, nie wiem jak to dziala. Czy panie dzwonia czy jest jakis sms potwierdzajacy czy nic? I po prostu jechac? Aha i jesli po wizycie zrobie badania tam w laboratorium to wyniki przesla na maila? Prosze o odpowiedz.

W zeszłym roku panie z recepcji dzwoniły przed wizytą, żeby ją potwierdzić. Ja miałam wizytę w poniedziałek a telefon był w piątek.
Jak robisz badania na miejscu to dostaniesz informacje o logowaniu do ich strony i tam będziesz mogła odebrać wyniki plus decydujesz co robić z oryginalnymi wydrukami wyników - czy chcesz je odebrać przy następnej wizycie czy chcesz żeby Ci je wysłać pocztą.

Dziewczynki ja poczułam wczoraj pierwsze ruchy mojego maleństwa i to nie żadne motylki,przelewanie w brzuchu tylko solidne pukanie :D nawet mój m poczuł :tak:coś niesamowitego :)
@Biedroneczka83 super że z bejbikiem wszystko dobrze :tak:
Teraz coś dla @Mieciu85 Zobacz załącznik 933953u mnie 21tc +1 ,śmieje się do mojego m że jak się okaże że jednak chłopak to ładnie będzie wyglądał w różowym ;)

Róż pasuje każdemu ;)
Po ile kompletów kupujesz na początek?
 
reklama
W zeszłym roku panie z recepcji dzwoniły przed wizytą, żeby ją potwierdzić. Ja miałam wizytę w poniedziałek a telefon był w piątek.
Jak robisz badania na miejscu to dostaniesz informacje o logowaniu do ich strony i tam będziesz mogła odebrać wyniki plus decydujesz co robić z oryginalnymi wydrukami wyników - czy chcesz je odebrać przy następnej wizycie czy chcesz żeby Ci je wysłać pocztą.



Róż pasuje każdemu ;)
Po ile kompletów kupujesz na początek?
Myślałam o 10 (chyba że będą fajne promocje;) bo jak narazie to wszystko z promocji i dlatego wolę wcześniej kupić niż przepłacać ;)
 
Do góry