reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bedzie to szybciej niż myślisz ja nie mogę uwierzyć w to ile juz przeszliśmy i ciągle coś nowego i dopiero dzwonilam umawiać się na wizytę a jutro robię test... Boże daj zeby sie udalo ...
Moja historia zaczęła się 7 lat temu i sama nie wierzę jak szybko to zleciało. Tylko że ja należę do osób które działają. Czekanie mnie dobija.
 
Moja historia zaczęła się 7 lat temu i sama nie wierzę jak szybko to zleciało. Tylko że ja należę do osób które działają. Czekanie mnie dobija.
Wiem cos o tym i naprawdę rozumiem my 10 lat bez zabezpieczeń i od 4 sie leczymy pierwsze w Polsce teraz Niemcy bo tu mieszkamy do tej pory mysle ze to zły sen i kiedyś się skończy ....
 
A my niestety nadal w szpitalu. Małej wykryli jakąś torbielkę w główce....eh nigdy nie może być za pięknie
Jak sytuacja ?Co lekarze mówią?
Moja druga....szczerze, to mam wrażenie że z grubej rury mnie potraktowali także końska dawka wszystkiego na raz;) ale ja mam niskie Amh i to moja ostatnia stymulacją....a ta lametta...niby ma sprawić lepsze dojrzewanie pęcherzyków...ale u ulotce jest napisane że jest do zupełnie innych celów:( to się przeraziła...kurde, nie wiem co Z tym moim okresem...czy liczyć dziś ten pierwszy dzień czy nie:( buuuu a u ciebie dziś który?
Jagoda jakie masz AMH?

@annemarie @dżoasia co sądzicie o AH(assisting hatching) i Embrio Glue?
Jest sens?
 
Moja druga....szczerze, to mam wrażenie że z grubej rury mnie potraktowali także końska dawka wszystkiego na raz;) ale ja mam niskie Amh i to moja ostatnia stymulacją....a ta lametta...niby ma sprawić lepsze dojrzewanie pęcherzyków...ale u ulotce jest napisane że jest do zupełnie innych celów:( to się przeraziła...kurde, nie wiem co Z tym moim okresem...czy liczyć dziś ten pierwszy dzień czy nie:( buuuu a u ciebie dziś który?
Jesli musialas uzyc podpaski to bym potraktowała jako okres. A jak tylko wkladki to plamienie. U mnie dzis 1 dzien @.
Ja to znowu sie stresuje sie hiperstymulacja..
 
Jesli musialas uzyc podpaski to bym potraktowała jako okres. A jak tylko wkladki to plamienie. U mnie dzis 1 dzien @.
Ja to znowu sie stresuje sie hiperstymulacja..
No niby podpaska bo rano wstałam i poleciało sporo...ale ciągu dniaalo bo mało ale było....ehhh żebym w tym wieku się nad tym zastanawiala:( ale chyba uznam że to pierwszy dzień, skoro żywa krew....nie?
 
reklama
Gratulacje Paulinka. Dawno nie było Cię słychać.
U motylka wszystko dobrze, malutka rośnie i tak sobie dziewczyny dojrzewają.

Na prawdę cudownie, że już tak długo się trzymają... Oczywiście trzymamy dalej kciuki bo in dłużej tym lepiej... :) [emoji3590]
Bardzo dobrze ,ze są nadal w dwu pąku czym dłużej tym lepiej super wiadomość ;)
 
Do góry