reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
U nas pogoda w miarę ładna. Młody z kumplami już gra w piłkę w naszym ogrodzie. A córcia dostała katar i kaszel [emoji22] oby jej szybko przeszło.
 
@Xinak @Klaudia555 na zatoki polecam sposób mojej babci - w garnku nagrzać sól, przesypać do - np. materiałowego woreczka albo poszewki na małą poduszkę i rozgrzewać tym okładem zatoki. Pamiętam, że mi to kiedyś pomagało. Zdrówka Wam życzę
 
9+0

Witam się, nie ma to jak obudzić się o 4 i nie móc zasnąć.....
Ptaszki na dworze już śpiewają, czuć wiosnę 

Kciuki za dziś wizytujace :biggrin2:
 
11+0
Witam się i ja :)

@Czaata kciuki za wizytę :) czekamy z niecierpliwością na relacje.

@25_pixels oj to nie dobrze z chorobą córci, akurat przed samym wyjazdem.. Oby jej się nic poważniejszego nie rozwinęło!

@Liza współczuję problemów ze spaniem.. Ja to jak się kładę to jak kamień, ani na siusiu nie wstaje ani nic podobnego, wczoraj koło 24 się położyłam, bo psa musiałam jeszcze wykąpać, a teraz jak przed 6:00 budzik dzwonil to ledwo się zwlekłam z wyrka.
A wiadomo coś może w kwestii wątku zamkniętego?
 
Dzień dobry 10+7, kciuki zaciśnięte za wizyty.
U mnie godzinna pobudka w środku nocy to już standard [emoji28]
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj wszystkie +0 [emoji1787]
To witam się i ja 12+0 [emoji16]
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące się dziś oraz za te, które męczą mdłości - trzymajcie się mocno [emoji8]
 
10+4
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj wyjątkowo obudziłam się bez budzika, ale niewyspana.
9+0

Witam się, nie ma to jak obudzić się o 4 i nie móc zasnąć.....
Ptaszki na dworze już śpiewają, czuć wiosnę 

Kciuki za dziś wizytujace :biggrin2:
Ja śpię jak zabita, na siusiu wstaję, ale od razu zasypiam, ja to taki życiowy śpioch. Współczuję bezsenności.
11+0
Witam się i ja :)

@Czaata kciuki za wizytę :) czekamy z niecierpliwością na relacje.

@25_pixels oj to nie dobrze z chorobą córci, akurat przed samym wyjazdem.. Oby jej się nic poważniejszego nie rozwinęło!

@Liza współczuję problemów ze spaniem.. Ja to jak się kładę to jak kamień, ani na siusiu nie wstaje ani nic podobnego, wczoraj koło 24 się położyłam, bo psa musiałam jeszcze wykąpać, a teraz jak przed 6:00 budzik dzwonil to ledwo się zwlekłam z wyrka.
A wiadomo coś może w kwestii wątku zamkniętego?
Wizyta o 13, także jeszcze muszę poczekać. :(
 
10+3
Cześć dziewczyny.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Zapowiada się lepsza pogoda to i mam nadzieję na lepsze samopoczucie z racji tego że od wczoraj dosłownie pęka mi głowa przez co jestem nie do życia...
Życzę Wszystkim milego dnia☺
 
reklama
Hej
11+5

U nas dzisiaj piekna pogoda , moze trochę wieje ale jest słoneczko. Po poludniu lecę na basen[emoji4]

Gratuluję udanych wizyt i czekamy na relacje z kolejnych, to juz te dni gdzie zaczniemy poznawać płeć[emoji16][emoji16][emoji16]

Ja mam ostatnio słabe dni bo wczoraj się dowiedziałam ze posypał się wzrok.

Jak tam ten nasz watek zamknięty?
 
Do góry