reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej. Powtórzyłam betę i jestem ciut zaskoczona. Szacowałam coś w okolicach 600 jednostek. 03.12 miałam 329. Dzisiejszy wynik 941 mIU/ml. wg normy 5 tydzień o_O Inseminację miałam 16.12., więc jutro teoretycznie powinien się zacząć 4.
Czy te normy sa obliczone wg schematu pierwszy dzień ostatniej miesiączki to pierwszy dzień ciąży? Zgłupiałam. Ktoś wie?
Hej. Pewnie nikt mnie nie pamięta już 😄 Z "nowymi" się nie znamy. Mam synka 2 lata, 3 miesiące z AID (IUI nasieniem dawcy). Post wyżej, który "odkopalam", żeby sprawdzić jak było z Hubciem. Dzisiaj odebrałam drugi z obecnej ciąży. Wynik bety, 490,5 😃 Cieszę się i martwię jednocześnie. Synek jest z niepełnosprawnością. Trzymajcie kciuki 🙏
 
IMG_20211117_124805_519.jpg
 
Dziewczyny jak to jest ze niektórym z was podczas in vitro podali dwa zarodki a innym jeden? Od czego to zależy? Wiek czy co? 😁
U mnie było do wyboru. Jeśli chciałam 2 to byłyby 2 zarodki. Badań jest bardzo dużo. Warto zrobić genetyke i immunologie. Zaluje, że zrobilam po procedurze. Bylam w ciąży ale poroniłam. Moje Malenstwo miałoby teraz tyle co OneGosia. Miałyśmy idealnie w tym samym momencie procedurę. Gosiu ciesze się, że u Ciebie trwa piekna przygoda z ciąża
 
U mnie było do wyboru. Jeśli chciałam 2 to byłyby 2 zarodki. Badań jest bardzo dużo. Warto zrobić genetyke i immunologie. Zaluje, że zrobilam po procedurze. Bylam w ciąży ale poroniłam. Moje Malenstwo miałoby teraz tyle co OneGosia. Miałyśmy idealnie w tym samym momencie procedurę. Gosiu ciesze się, że u Ciebie trwa piekna przygoda z ciąża
Dziękuję Kochana ♥️ Zobaczysz u Ciebie też będzie tak pięknie . Z całego serca Ci tego życzę też przeszłam poronienie w kwietniu, wiem jak to boli 😔 ale dobrze, że zdecydowałaś się na badania. Zobaczysz już niedługo znowu będziesz nosiła Maleństwo pod serduszkiem swoim . Pewnie znasz ten cytat , że dzieci nie odchodzą tylko zmieniają datę urodzenia i ja w to wierzę ♥️ Wszystkiego dobrego dla Ciebie 😘😘 Trzymam mocno kciuki ✊✊
 
U mnie było do wyboru. Jeśli chciałam 2 to byłyby 2 zarodki. Badań jest bardzo dużo. Warto zrobić genetyke i immunologie. Zaluje, że zrobilam po procedurze. Bylam w ciąży ale poroniłam. Moje Malenstwo miałoby teraz tyle co OneGosia. Miałyśmy idealnie w tym samym momencie procedurę. Gosiu ciesze się, że u Ciebie trwa piekna
Bardzo mi przykro 😔 właśnie tego chce uniknąć😔 mogę wiedzieć co ci wyszło z tych badań? Jeszcze zleceń żadnych od mojej gin nie mam czekam do pierwszej wizyty ale postanowiłam sama trochę się zdiagnozować i zrobiłam test dna na trombofilie (wyniki za tydzień) a w tygodniu badania krwi na kwas foliowy witaminki i homocysteine.
 
reklama
Do góry