reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Aha jeszcze jedno pytanko dużo badań musiałyście wykonać przed in vitro? Za 2 tygodnie mam wizytę, konsultacja przed tym wszystkim, gin ma mi powiedzieć co i jak i zlecić badania Mega się stresuje 😑😉
 
reklama
Hej Kobietki. Ja dzis po 1 weryfikacji (3dpt) i beta nie drgnęła, co prawda to szybko i Doktor mówiła, żeby się nie spodziewać wyniku tak szybko i czekać do drugiej. Jednak jak zobaczyłam to samo co po każdej iui, to jakoś zwatpilam, że się uda, a byłam pelna nadzieji... [emoji25][emoji17]
Może jakoś podniesiecie na duchu.
Beta w 3 dobie jest po prostu niemożliwa. Może to Cie podniesie na duchu :)
 

Załączniki

  • received_1594697294055533.jpeg
    received_1594697294055533.jpeg
    103,4 KB · Wyświetleń: 21
Dziewczyny jak to jest ze niektórym z was podczas in vitro podali dwa zarodki a innym jeden? Od czego to zależy? Wiek czy co? 😁
Wiek również, bo chyba do 35 rż mogą podać jeden zarodek. Ale pewnie są też inne wskazania medyczne do podania dwóch zarodków na raz niezależne od wieku. U nas to była spontaniczna decyzja, lekarz zaproponował, bo od zawszę mówiłam że chcę mieć dwójkę dzieci, co prawda niekoniecznie od razu 😂 a że w przyszłym roku będę miała 35 lat to zdecydowaliśmy się na dwa 😉 chociaż ja do samego końca mówiłam że transferujemy jeden, decyzja o 2 podjęta na 3 min przed podpisaniem umowy w klinice 😆
 
Aha jeszcze jedno pytanko dużo badań musiałyście wykonać przed in vitro? Za 2 tygodnie mam wizytę, konsultacja przed tym wszystkim, gin ma mi powiedzieć co i jak i zlecić badania Mega się stresuje 😑😉
Ja miałam część badań ważnych z inseminacji więc powtórzyłam tylko te zakaźne. No i obowiązkowo kariotyp musiałam zrobić
 
reklama
Do góry