reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
A ja dzisiaj jakoś coś chciałam sprawdzić w aplikacji i mi się wyświetliła jakaś doktor ginekolog-endokrynolog specjalizująca się w niepłodności. A że miała na dzisiaj telewizyte, to tak stwierdziłam, że podeślę badania niech spojrzy i może coś jeszcze doradzi przed kliniką. Skoro pakiety medyczne tyle badań obejmują, to niech przepisują co się da 😂
 
A ja pozdrawiam ze szpitala, czekam na drożność, już przeszłam wszystkie kwalifikacje, wiec mysle, ze mogę nieśmiało mówić „do czterech razy sztuka” 😂 poprosiłam o Sono, a nie klasyczne, ale teraz czytam, że przy zwykłym jest szansa na przepchanie ewentualnych zrostów i nie wiem, czy dobrze zrobiłam 🥴
 
A ja pozdrawiam ze szpitala, czekam na drożność, już przeszłam wszystkie kwalifikacje, wiec mysle, ze mogę nieśmiało mówić „do czterech razy sztuka” 😂 poprosiłam o Sono, a nie klasyczne, ale teraz czytam, że przy zwykłym jest szansa na przepchanie ewentualnych zrostów i nie wiem, czy dobrze zrobiłam 🥴
Daj znać jak potem! 🙂
Nie widziałam o tej różnicy między sono a klasycznym, gdybym wiedziała to pewnie profilaktycznie wolałabym zwykle. 🙈
Ale trzymam kciuki, aby wszystko było ok!
 
A ja pozdrawiam ze szpitala, czekam na drożność, już przeszłam wszystkie kwalifikacje, wiec mysle, ze mogę nieśmiało mówić „do czterech razy sztuka” 😂 poprosiłam o Sono, a nie klasyczne, ale teraz czytam, że przy zwykłym jest szansa na przepchanie ewentualnych zrostów i nie wiem, czy dobrze zrobiłam 🥴
Trzymam kciuki!
 
A ja pozdrawiam ze szpitala, czekam na drożność, już przeszłam wszystkie kwalifikacje, wiec mysle, ze mogę nieśmiało mówić „do czterech razy sztuka” 😂 poprosiłam o Sono, a nie klasyczne, ale teraz czytam, że przy zwykłym jest szansa na przepchanie ewentualnych zrostów i nie wiem, czy dobrze zrobiłam 🥴
Najważniejsze, że w końcu się udało :)
 
reklama
Do góry