reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Angel05

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam cieplutko! Mam pytanko, jak dołączyć do waszej grupy? Ja też jestem z Oświęcimia:)
    witam :)
    pukam z pytankiem :) czy mozna dołaczyc do społecznosci oswiecimskiej ??? Również pochodzę z O-cimia, chociaz obecnie mieszkam w Łękach ale w niedługim czasie zamierzam wrócic do miasta ;)
    Pozdrawiam, czekam na wieści :)
    hejo;) Juz ratuje:) Powinnaś odebrac wiadomosc na PW;) jak odebrałas to znaczy ze jestes juz zapisana na watek zamkniety. Na gorze masz rozowy pasek - 4 zakladka od prawej to społecznośc i klikasz i potem naciskasz n"grupy spolecznosciowe" i tam otwiera ci sie watek zakniety i musisz sie do niego zapisac tam tez jest takie poles "dopis sie" czy jakos tak;) Powodzenia;*
    Angel ratuj!!! Jak mam wejść na to forum? Kombinuję jak koń pod górę i nie mogę się znaleźć!!! A wątek ogólny to jest zamknięty? Bo mi wyskakuje biała strona i nic tam zrobić nie mogę :/
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry