reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
ada1989

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Czesc Ada !
    Po trzech latach niewchodzenia na forum, weszlam z ciekawosci na styczniowki 2013 i kogo widze? Niesamowite! Razem bylysmy w Majowkach i teraz spotykamy sie w styczniowkach 2013:)Jak tam rosnie twoj syneczek? Strasznie szybko minely te trzy lata.
    Na kiedy masz termin? U mnie jeszcze nie wiadomo bo mialam nieregularny okres ale mnie wychodzi polowa stycznia.Pozdrawiam cieplo Justyna
    Witaj Ada :)

    Dzis dołączyłaś do "styczniówek", ja jestem na forum od kilku dni. Gratuluję 2 kresek! :) Tak jak Ty też mieszkam w uk, mam męża i pieska :) I odnośnie pieska właśnie mam pytanie - niedługo będziemy szukać nowego lokum tak, żeby na jesieni się przeprowadzić. Czy miałaś dużo problemów ze znalezieniem landlorda, który zgadza się na pieska? My swojego przywieźliśmy z PL, ale landlord wiedział i się zgadzał na psa zanim jeszcze po niego pojechałam. Jak było u Ciebie? Może masz jakieś rady?

    Pozdrawiam
    Kaja28
    Witam
    Ja również mam synka z 24 kwietnia tego roku. Dziś mamy już 7 miesięcy. Gratuluję pociechy:))))
    Witaj...widze ze masz cudowne dzieciatko....zwróciłam uwage na date porodu bo moja córeczka ukochana Wikusia też przyszła na świat 24 kwietnia ...pozdrawiam cieplutko i zyczę duzo zdrówka dla Twojej pociechy i dla was.....Beata
    Witaj Ada! Milo,ze dolaczylas,jestes pierwsza! Widze,ze ciaza juz zaawansowana-gratuluje.U mnie poczatki..jesli to faktycznie TO,niedlugo sie dowiem.Pozdrawiam serdecznie!
    Hej Ada:) Co slychac u ciebie?? jak tam twoje malenstwo ?? szykuje sie juz do wyjscia?? kiedy ty masz termin???
    Pozdrowionka
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry