reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Ataata

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Helloł :) Agatko, czy Ty masz nadal ten sam nr? Bo odzywałam się, lecz niestety bez odp. od Ciebie :( Buziaki dla całej rodzinki :)))
    Dziekuje ci za odp.Mam jeszcze jedno pytanko,czy chcacy dostac produkty i ankiety do wypelniania to musze koniecznie uzupelnic to oswiadczenie i im wyslac czy bez tego tez bede dostawac ankiety i produkty.Pozdrawiam
    Witaj Ataata.Dziekuje ze dzieki tobie i twojej opini moglam sie zarejestrowac na Streetcom,nigdy wczesniej o tym nie wiedzialam.Teraz tylko pozostalo mi wyprubowac produkty tej firmy.A dlugo sie czeka na taka paczke? Pozdrawiam ciebie goraco.Agnieszka
    Najlepsze życzenia urodzinowe dla małej księżniczki :)))
    Ale ten czas leci, dopiero co Darunie w brzuszku nosiłaś, a tu już 2 latka kończy...
    Sto lat! Sto lat!
    Dziękuje eliczku, miło że zaglądasz ..... jasne że Cię pamiętam :) A zmiany... a tak tak, no kiedyś trzeba ;)
    Cześć Ataata!
    Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz... Od czasu, do czasu, zaglądam tu, żeby zobaczyć, co u Ciebie słychać. Malutka Darunia, to juz panienka - śliczna! A u Ciebie widzę, że też szykują się zmiany. Bardzo się cieszę i życzę Ci wiele szczęścia.
    Eliczek z chłopakami.
    hej Kochana dzieki za zaproszenie do przyjacioł:) co u Ciebie jak żyjecie z brzdącem?:) pozdrawiam i buziaki:)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry