reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
rosmerta

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam. Bardzo proszę o kontakt z Panią. Mam podobny problem jak pani klika lat temu. Dziecko obecnie 10 m jest uczulone chyba na wszystko. Jest po pobycie w szpitalu ( z policzków i dłoni jakby zeszła skóra i sączyło się). Pije mleko Ele Care (żywienie elementarne) i nic więcej nie je. Serce pęka. Proszę o jakieś rady, sugestie. Będę wdzięczna za możliwość kontaktu z Panią. Pozdrawiam.
    Bardzo proszę o kontakt mojej siostry córeczka ma ma AZS od wczoraj stosujemy dietę wg. p. Ani mamy książkę i czytamy !!!! chciałabym się dowiedzieć o jakiś dobry krem przeciw drapaniu czy ta Emulsja Aloesowa jest dobra czy przynosi dziecku ulgę i czy można dawać dziecku do picia czysty aloes z apteki!!!!! mój nr gg13561025
    witam,
    moja córka 6 lat ma prawdopodobnie AZS, jest leczona od 4 lat na astme i alergie, nie dawno dowiedziałam sie ze prawdopoodobnie nie jest alergikiem ani astmatykiem, co pokazuja badania i testy. Czy mogłabym cie prosić o nazwe tabletek homeopatycznych.
    Pozdrawiam
    Danka
    Witam


    Mam pytanie o diete wg PP dla alergików, czy możesz napisać jak karmisz swojego synka, prosiłabym o kilka przepisów np na drugie danie.Córeczka też ma AZS i od 2 msc jest na PP, ze świetnym rezultatem, ale od pewnego czasu jest pogorszenie, ponieważ dawałam jej chlebek chrubki z WASY ten Żółty a tam niestety jest mleko sproszkowane :( zmieny nie chcą zejść.Pisałaś o tym,że synkowi dajesz chlebek, czy zechcesz napisać coś więcej na ten temat.bardzo proszę o odp moj nr gg 4808769
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry