reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

wow, rzeczywiście trafił Ci się Anioł... dbaj o nią :-D i nie wypuszczaj z rąk!

Ja na razie boję się wybiegać myślami tak daleko... chociaż mój synek ciągle mi przypomina, że jestem w ciąży - dziś na przykład obudził mnie rano i zapytał jak się mały dziś czuje :-):-):-)
 
reklama
słodkie te starszaki :D
A położną to poszukaj w necie od razu może opinie jakieś. Może na podforum z Twojego miasta by dziewczyny kogoś poleciły? warto zadbać o to wcześniej.
 
Dziewczyny, chciałabym zobaczyć już moją malutką kropeczkę :-( A tu dopiero kolejna wizyta 27.04 i wtedy pewnie dostanę skierowanie na USG. Tak bardzo chciałabym już zobaczyć tą kropkę, że siedzę i ryczę :-( I ciągle się tylko martwię, czy wszystko jest OK.
 
Witam dziewczyny, udało się chyba !! To jednak trochę dziwna historia, ponieważ zrobiłam betę, która wyszła poniżej 0,2 czyli ciąży brak. Ale okresu nie dostałam we wtorek, dziś zrobiłam 2 testy, oba pozytywne. Bolą mnie piersi i czuje podbrzusze. Chyba za wcześnie zrobiłam ta bete. Do lekarza zapiszę się dopiero w poniedziałek, nie wiem jeszcze na kiedy...
 
auliya - dzięki za radę - zacznę się rozgladać w takim razie.

Tanczzemna - super wieści - bardzo możliwe, że za wcześnie beta była, najlepiej będzie jak ją powtórzysz. Chociaż zazwyczaj sikańce pozytywne mówią prawdę :tak:

traktorzystka - jeżeli siedzisz i ryczysz to oznacza, że jest wszystko ok - hormony robią swoje ;-) ... nie zamatrwaj się bo tylko szkodzisz fasolce! 10 dni zleci jak nie wiem co... zawsze możesz powtórzyć betę i zobaczyć czy dobrze przyrasta jeżeli się bardzo martwisz, może to Cię uspokoi i pomoże dotrwać do usg?
 
traktorzystka - jeżeli siedzisz i ryczysz to oznacza, że jest wszystko ok - hormony robią swoje ;-)

Hehehe. No taaak. To takie proste, że ja na to nie wpadłam :-D Dziękuję Ci bardzo! :-) :-) :-)
Beta mnie kusi, oj kusi. Ale tak sobie pomyślałam, że chyba za bardzo będzie mi odbijać jak będę czekać na wyniki. Postanowiłam być twarda, bo do grudnia jeszcze kupa czasu i jeszcze nie jedno czekanie przede mną:-)
 
Witam sie i ja :)
a raczej witamy sie MY ...
do lekarza wybieram sie w pon bo poki co jeszcze mnie jakies grypsko dopadlo to leze i zdycham :) IMG_20150417_124605.jpg
w wolnej chwili uzupelnie profil i napisze wiecej o sobie :)
 

Załączniki

  • IMG_20150417_124605.jpg
    IMG_20150417_124605.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 160
witam :)

mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć :tak: okres spóźnia się już 4 dzień, wczoraj po południu zrobiłam test na którym zobaczyłam II kreseczki - myślałam że już nigdy w życiu na żywo takiego widoku nie ujrzę :-):-) niby ładnie pięknie, ale 10 kwietnia byłam u gina i ten nic nie stwierdził (tydzień przed @) :confused::confused::confused: mówił tylko coś o malutkiej nadżerce i tyle :eek: także nie wiem czy mam się cieszyć czy też nie :eek: brzuch mnie pobolewa prawie codziennie, piersi tylko z wieczora są strasznie obolałe i to tyle co do jakichkolwiek "objawów". trzeba czekać niestety bo nigdy nic nie wiadomo co przyniesie los.
 
reklama
Do góry