reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe Mamy 2022

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2022
Postów
5
Cześć grudniowe Mamy :) Czy Wasze brzuszki zaczęły się już trochę zaokrąglać? 🤰🏼Mój właśnie tak i dlatego chciałam się poradzić co nosić? W moich spodniach niestety nie jestem w stanie się dopiąć, a na typowo ciążowe ubrania to jeszcze nie pora. Najlepiej sprawdzają się sukienki i spódnice, które są na gumce, ale jednak mimo wszystko przydałaby mi się chociaż jedna para spodni na jakis chłodniejszy dzień czy wieczór :) Podpowiedzcie proszę co nosicie i jak to u Was wygląda 😊
 
reklama
Jutro zaczynam 12 tydzień i faktycznie brzuch zaczyna się delikatnie zaokrąglać, szczególnie jak sobie pojem 😃 na ten moment nie kupowałam żadnych specjalnych ubrań ciazowych- co do dżinsow stosuje patent z gumką do włosów. Powoli będę się rozglądała za jakimiś spodniami na gumkę :)
 
Hej! Ja mam 16 tydzień i już lekko zaokrąglona, najwygodniej mi w legginsach z wysokim pasem, spodnie tylko dresy bądź joggery na gumce 🙈
 
Cześć grudniowe Mamy :) Czy Wasze brzuszki zaczęły się już trochę zaokrąglać? 🤰🏼Mój właśnie tak i dlatego chciałam się poradzić co nosić? W moich spodniach niestety nie jestem w stanie się dopiąć, a na typowo ciążowe ubrania to jeszcze nie pora. Najlepiej sprawdzają się sukienki i spódnice, które są na gumce, ale jednak mimo wszystko przydałaby mi się chociaż jedna para spodni na jakis chłodniejszy dzień czy wieczór :) Podpowiedzcie proszę co nosicie i jak to u Was wygląda 😊
Witaj ☺ u mnie powoli się zaokrągla ale mam wrażenie że jeszcze jest bardzo malutki a jestem teraz w 18 tygodniu 😉 przytyłam na razie 2 kg, ale już niektóre spodnie mnie uciskaja i najwygodniejsze są dla mnie takie luźniejsze leginsy i pewnie trzeba zacząć nosić jakieś fajne sukienki 😉
 
Do góry