reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
To Ty jeszcze szybciej :)
Ja cc więc i tak wypadnie końcówka listopada ale terminowo byłby grudzień.
Ja dopiero po USG będę wiedziała, kiedy 🙈 bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie owulacja ja chciałabym spróbować vbac, ale nie będę się o to zabijać 🙈🙈🙈 mam syna z CC przy wadze 4900, więc mała szansa, że będzie mniej. Póki co nie myślę o tym, ale o tym, żeby za dwa tygodnie było ok. Choć jak się uda, to będę szła w piątek z wynikiem posiewu 🙈

A Ty kiedy idziesz?
 
Ooo a ja szukałam grudniowego niedawno, ale nawet listopadowego nie mogłam znaleźć ...😭 U mnie 1 grudnia ale cesarka więc będzie listopad więc mi bardziej do listopadowych
To ja tak samo - ale w sumie pierwsze usg, badania prenatalne itp to jak w terminie dzieci grudniowych więc tu się lepiej odnajdę niż na listopadowkach mając trochę młodszą fasolkę :)
 
Ja dopiero po USG będę wiedziała, kiedy 🙈 bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie owulacja ja chciałabym spróbować vbac, ale nie będę się o to zabijać 🙈🙈🙈 mam syna z CC przy wadze 4900, więc mała szansa, że będzie mniej. Póki co nie myślę o tym, ale o tym, żeby za dwa tygodnie było ok. Choć jak się uda, to będę szła w piątek z wynikiem posiewu 🙈

A Ty kiedy idziesz?
Jeszcze się nie umówiłam, ale na dniach to zrobię u mnie pierwsza była cesarka a drugi poród naturalny i teraz chce cesarkę. Dzieci standardowe mam
 
Ja dopiero po USG będę wiedziała, kiedy 🙈 bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie owulacja ja chciałabym spróbować vbac, ale nie będę się o to zabijać 🙈🙈🙈 mam syna z CC przy wadze 4900, więc mała szansa, że będzie mniej. Póki co nie myślę o tym, ale o tym, żeby za dwa tygodnie było ok. Choć jak się uda, to będę szła w piątek z wynikiem posiewu 🙈

A Ty kiedy idziesz?
Dopiero w poniedziałek zadzwonię ale myślę że za minimum dwa tygodnie około - jak już będzie można zobaczyć i zarodek i serducho :)
 
reklama
Do góry