Mój najmłodszy syn ma teraz 7 lat i nadal ssie kciuk. Chodziłam do psychologa, próbowałam różnych form przekupienia, góra jeden dzień powodzenia. Za to średni syn wychował się bez smoczka, bez ssania, idealne mleczne zęby, a stałe wyrosły za duże, nie mieszczą się, są bardzo krzywe, chodzę do...