Czesc,
ja tez jestem jedna z tych zdesperowanych lutowych mam, ktora jest z Wami od dnia, kiedy dowiedziala sie o ciazy. Wiele razy chcialam napisac ale poniewaz te forum bylo otwarte, caly czas mialam obawy. Bardzo chetnie przeszlabym z Wami na forum zamkniete, jesli tylko to mozliwe i jesli...