Witam , w sumie to możecie mnie wywalić z grupy po 30, bo od kilku dni mam skończone 38 . Chciałam sobie poczytać, bo mam jakieś lęki odnoście badań, decyzji itp. Nadmienię, że nie jestem w ciąży, jak i ani nigdy wcześniej nie poczyniłam starań. Czytam wstępnie. Zastanawiam się tylko, czy...