Witam sie i ja poweekendowo
Tak, Was czytam i cos w tym jest, polscy nauczyciele ucza tak, jak zarabiaja. Moze troche generalizuje, ale czesto mam wrazenie, ze czekaja byle tylko zarobic na korepetycjach.
A zmieniajac temat, wczoraj wybralam sie na ten dzieciecy flohmarkt o ktorym...