• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Mosia1988
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. M

    poród - szpitale

    hej. ja pierwszego synusia rodzilam w USK a teraz drugiego na warszawskiej i w obu szpitalach jesli chodzi o ubranka jest tak samo, najlepiej miec tylko do wyjscia, bo jesli dasz do ubrania swoje podczas pobytu w szpitalu to juz nie odzyskasz bo pojada do pralni ze szpitalnymi.. Jedyne roznice...
  2. M

    poród - szpitale

    Witam Kobietki :happy: Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po urodzeniu mojego synka. Rodziłam 3lata temu w PSK , na początku leżałam na patologii ciąży ponieważ tyłam sporo po terminie, po usg w szpitalu wyszło, że synuś jest duży, ma dużą główkę i do tego mam mało wód płodowych...
Wróć
Do góry