Witam Kobietki :happy:
Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po urodzeniu mojego synka. Rodziłam 3lata temu w PSK , na początku leżałam na patologii ciąży ponieważ tyłam sporo po terminie, po usg w szpitalu wyszło, że synuś jest duży, ma dużą główkę i do tego mam mało wód płodowych...